szelki dla psa

szelki dla psa mistrza świata FCI w tresurze psów Pan Knuta Fuchsa


szelki dla psa w sklepie psie akcesoria - kup teraz

Akcesoria mistrza świata FCI w tresurze psów Pan Knuta Fuchsa

Niggeloh - to 100% jakości „made in Germany"

W sklepie Psie Akcesoria znajdziesz profesjonalne szelki dla szczeniaka oraz szelki dla dużego psa. Wyróżnia je najwyższa jakość, gdyż są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh. Powstały one przy współpracy z zawodowcami, dzięki czemu oferowane szelki, zarówno szelki dla małych psów, jak i szelki dla dużego psa, są wykonane w trosce o jego bezpieczeństwo i wygodę. Na uwagę zasługuje również materiał, z którego zostały wykonane szelki dla psów. Wyselekcjonowane komponenty, z których szelki zostały wykonane oraz odpowiednio dopasowane do rozmiaru psa pozwalają znaleźć najlepsze szelki dla Twojego pupila. Nasza oferta obejmuje między innymi szelki dla dużego psa: amstaffa, labradora czy owczarka niemieckiego oraz dla małego psa: yorka czy maltańczyka. Wszystkie szelki przeszły serię gruntownych testów, w wyniku których została potwierdzona ich wytrzymałość, trwałość i niezawodność. Szelki do tropienia czy biegania, dzięki sześciu puntom regulacji można perfekcyjnie dostosować do sylwetki czworonoga. Optymalnie rozmieszczone zapięcia, pozwalające na szybkie założenie i zdjęcie psiej uprzęży ułatwiają Ci życie i wyjście z domu jest szybkie i bezproblemowe.

Szelki dla psa treningowe, bezuciskowe, do biegania – dla małych i dużych psów

Sklep Psie Akcesoria stara się, byś znalazł najlepsze szelki dla swojego psa. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której są zarówno szelki dla małego, jak i dla dużego psa. Znajdziesz u nas szelki do biegania, treningowe oraz szelki bezuciskowe. Dbamy o Twojego przyjaciela na czterech łapach i chcemy, by podczas każdej wyprawy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Szelki dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie, dzięki lekkości i doskonałej konstrukcji sprawiają, że psy mają zapewnioną wygodę w trakcie ich noszenia. Jednocześnie są atrakcyjne z wyglądu oraz łatwe w czyszczeniu, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający właściciele czworonogów. W naszej ofercie szelek dla psów znajdziesz również treningowe szelki bezuciskowe z uchwytem, które idealnie sprawdzą się dla psów obronnych, policyjnych, stróżujących, a także do celów szkoleniowych. Zostały one zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów obronnych, pana Knuta Fuchsa z Niemiec. Korzystanie z nich zapewnia idealne dopasowanie i zabezpieczenie czworonoga podczas wypraw w lesie oraz w trudnych warunkach terenowych. Niggeloh współpracuje i tworzy swoje produkty ze znanymi na całym świecie specjalistami psiej tresury.

1

Niggeloh - to 100% jakości „made in Germany" akcesoria kota new norweskie.  W sklepie Psie Akcesoria znajdziesz profesjonalne szelki dla szczeniaka oraz szelki dla dużego psa akcesoria new norweskie. Wyróżnia je najwyższa jakość, gdyż są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh akcesoria new norweskie. Powstały one przy współpracy z zawodowcami, dzięki czemu oferowane szelki, zarówno szelki dla małych psów, jak i szelki dla dużego psa, są wykonane w trosce o jego bezpieczeństwo i wygodę dostawa new norweskie. Na uwagę zasługuje również materiał, z którego zostały wykonane szelki dostawa new norweskie new obroże. Wyselekcjonowane komponenty, z których szelki zostały wykonane oraz odpowiednio dopasowane do rozmiaru psa pozwalają znaleźć najlepsze szelki dla Twojego pupila dostawa new obroże. Nasza oferta obejmuje między innymi szelki dla dużego psa: amstaffa, labradora czy owczarka niemieckiego oraz dla małego psa obroże pielęgnacja: yorka czy maltańczyka dostawa obroże pielęgnacja. Wszystkie szelki przeszły serię gruntownych testów, w wyniku których została potwierdzona ich wytrzymałość, trwałość i niezawodność guard obroże pielęgnacja. Szelki do tropienia czy biegania, dzięki sześciu puntom regulacji można perfekcyjnie dostosować do sylwetki czworonoga guard pielęgnacja przysmaki. Optymalnie rozmieszczone zapięcia, pozwalające na szybkie założenie i zdjęcie psiej uprzęży ułatwiają Ci życie i wyjście z domu jest szybkie i bezproblemowe guard pielęgnacja przysmaki. Szelki dla psa treningowe, bezuciskowe, do biegania – dla małych i dużych Sklep Psie Akcesoria stara się, byś znalazł najlepsze szelki dla swojego psa guard pielęgnacja przysmaki. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której są zarówno szelki dla małego, jak i dla dużego psa guard. Znajdziesz u nas szelki do biegania, treningowe oraz szelki bezuciskowe  pielęgnacja przysmaki guard. Dbamy o Twojego przyjaciela na czterech łapach i chcemy, by podczas każdej wyprawy czuł się komfortowo i bezpiecznie karma samochodowe smycz. Szelki które znajdziesz w naszym sklepie, dzięki lekkości i doskonałej konstrukcji sprawiają, że psy mają zapewnioną wygodę w trakcie ich noszenia karma. Jednocześnie są atrakcyjne z wyglądu oraz łatwe w czyszczeniu, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający właściciele czworonogów karma samochodowe smycz. W naszej ofercie szelek dla znajdziesz również treningowe szelki bezuciskowe z uchwytem, które idealnie sprawdzą się dla obronnych, policyjnych, stróżujących, a także do celów szkoleniowych samochodowe smycz karma. Zostały one zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze obronnych, pana Knuta Fuchsa z samochodowe smycz Niemiec karma. Korzystanie z nich zapewnia idealne dopasowanie i zabezpieczenie czworonoga podczas wypraw w lesie oraz w trudnych warunkach terenowych karma. 

W sklepie Psie Akcesoria znajdziesz profesjonalne szelki dla szczeniaka oraz szelki dla dużego psa karma spacerowe szelek. Wyróżnia je najwyższa jakość, gdyż są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh spacerowe szelek karma. Powstały one przy współpracy z zawodowcami, dzięki czemu oferowane szelki, zarówno szelki dla małych psów, jak i szelki dla dużego psa, są wykonane w trosce o jego spacerowe szelek bezpieczeństwo i wygodę karma. Na uwagę zasługuje również materiał, z którego zostały wykonane szelki dla psówkarma klatki. Wyselekcjonowane komponenty, z których szelki zostały wykonane oraz odpowiednio dopasowane do rozmiaru psa pozwalają znaleźć najlepsze szelki dla Twojego pupila klatki spacerowe szelek. Nasza oferta obejmuje między innymi szelki dla dużego psa: amstaffa, labradora czy owczarka niemieckiego oraz dla małego psa: yorka czy maltańczyka klatki transportery zabawki. Wszystkie szelki przeszły serię gruntownych testów, w wyniku których została potwierdzona ich wytrzymałość, trwałość i niezawodność klatki. Szelki do tropienia czy biegania, dzięki sześciu puntom regulacji można perfekcyjnie dostosować do sylwetki czworonoga klatki. Optymalnie rozmieszczone zapięcia, pozwalające na szybkie założenie i zdjęcie psiej uprzęży ułatwiają Ci życie i wyjście z domu transportery zabawki transportery zabawki jest szybkie i bezproblemowe klatki.

Szelki dla psa treningowe, bezuciskowe, do biegania – dla małych i dużych psów

Sklep Psie Akcesoria stara się, byś znalazł najlepsze szelki dla swojego psa kota. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której są zarówno szelki dla małego, jak i dla dużego psa kota. Znajdziesz u nas szelki do biegania, treningowe oraz szelki bezuciskowe kota. Dbamy o Twojego przyjaciela na czterech łapach i chcemy, by podczas każdej wyprawy czuł się komfortowo i bezpiecznie kota. Szelki dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie, dzięki lekkości i doskonałej konstrukcji sprawiają, że psy mają zapewnioną wygodę w trakcie ich noszenia kota. Jednocześnie są atrakcyjne z wyglądu oraz łatwe w czyszczeniu, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający właściciele czworonogów kota. W naszej ofercie szelek dla psów znajdziesz również treningowe szelki bezuciskowe z uchwytem, które idealnie sprawdzą się dla psów obronnych, policyjnych, stróżujących, a także do celów szkoleniowych kota. Zostały one zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów obronnych, pana Knuta Fuchsa z Niemiec kota. Korzystanie z nich zapewnia idealne dopasowanie i zabezpieczenie guard zabawki czworonoga podczas wypraw w lesie oraz w trudnych warunkach terenowych kota. Niggeloh współpracuje i tworzy swoje produkty ze znanymi na całym świecie specjalistami psiej tresury kota guard zabawki.

wygodne szelki dla psa FOLLOW start czerwone

164,00 zł
Brutto
Na magazynie!
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW "Start" czerwone, 2 boczne zapięcia. Szelki dla psa FOLLOW START czerwone posiadają regulację umożliwiającą idealne dopasowanie ich do sylwetki psa. Szelki bardzo łatwo założyć i zdjąć przez głowę psa. Dla wszystkich ras psów. Idealne na codzienne spacery i do biegania z psem. 

pomarańczowe wygodne szelki FOLLOW start

164,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW "Start" pomarańczowe 2 boczne zapięcia. Szelki FOLLOW START pomarańczowe posiadają regulację umożliwiającą idealne dopasowanie ich do sylwetki psa. Szelki bardzo łatwo założyć i zdjąć przez głowę psa. Dla wszystkich ras psów. Idealne zarówno na codzienne spacery, jak i do biegania z psem.

profesjonalne szelki dla psa FOLLOW - wygodne zapięcie na szyi psa

314,00 zł
374,00 zł -60,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW ME czarne. Niemiecka jakość wykonania i świetna konstrukcja. Idealne na codzienne spacery, do biegania z psem, podczas jazdy na rowerze. Świetnie sprawdzą się do tropienia i do uprawiania sportu jak dogtrekking. Dla wszystkich ras psów:  psa domowego, psa tropiącego, psa myśliwskiego, psa posokowca gończego i obronnego. wygodne zapięcie na szyi psa

mocne szelki dla psa FOLLOW brązowe - wygodne zapięcie na szyi psa

314,00 zł
374,00 zł -60,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW ME to najwyższa niemiecka jakość wykonania. Są przeznaczone na  codzienne spacery, do biegania z psem, podczas jazdy na rowerze. Świetnie sprawdzą się do tropienia i do uprawiania sportu jak dogtrekking. Dla wszystkich ras psów:  psa domowego, psa tropiącego, psa myśliwskiego, psa posokowca gończego i obronnego. wygodne zapięcie na szyi psa

szelki dla psa FOLLOW brązowe - szybkie do zakładania

345,00 zł
449,00 zł -104,00 zł
Brutto
Na magazynie!
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW ME idealne na codzienne spacery, do biegania z psem, do jazdy na rowerze. Świetnie sprawdzą się do tropienia i do uprawiania sportu jak dogtrekking. Dla wszystkich ras psów: psa domowego, psa tropiącego, psa myśliwskiego, psa posokowca gończego i obronnego. Niemiecka jakość mówi sama za siebie!  - szybkie do zakładania

pomarańczowe szelki dla psa FOLLOW - szybkie do zakładania

345,00 zł
449,00 zł -104,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW ME. Uprząż typu SLED - najlepsze dopasowanie i ochrona psiego karku. Doskonałe na codzienne spacery, do biegania z psem, podczas jazdy na rowerze. Świetnie sprawdzą się do tropienia i do uprawiania sportu jak dogtrekking.  Dla wszystkich ras psów: psa domowego, psa tropiącego, psa myśliwskiego, psa posokowca gończego i obronnego. szybkie zakładanie i zdejmowanie szelek

czarne szelki dla psa z uchwytem FOLLOW sport

345,00 zł
469,00 zł -124,00 zł
Brutto
Na magazynie!
Szelki dla psa z uchwytem Niggeloh Follow SPORT, to specjalne szelki treningowe dla psa. Szelki zostały zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów obronnych pana Knuta Fuchsa z Niemiec. Innowacyjny kształt szelek FOLLOW SPORT został stworzony z myślą o idealnym dopasowaniu i zabezpieczeniu psa podczas treningów oraz innych aktywności.

szelki dla psa tropiącego - bezuciskowe

395,00 zł
475,00 zł -80,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Follow TRAIL to profesjonalne szelki dla psa tropiącego. Są wyrobem z najwyższej półki i zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego myśliwego.Godne polecenia są także dla właścicieli psów myśliwskich, które nie uczestniczą w polowaniach. Ponieważ psy te z natury najczęściej chodzą z nosem przy ziemi, szelki Follow TRAIL będą dla nich bardzo wygodne. Przemawia za nimi także wysoka jakość i elegancja podkreślająca urodę psa.Gdyby Twój pies miał kupić dla Ciebie ubranie na pewno wybrałby najlepsze. Dlatego właśnie powinieneś podarować mu najlepsze szelki.

profesjonalne szelki dla psa FOLLOW sport plus

439,00 zł
539,00 zł -100,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
Niggeloh szelki dla psa FOLLOW "Sport Plus" z uchwytem 2 zapięcia (szyja i bok). Szelki zostały zaprojektowane przez Mistrza Świata w tresurze psów Knuta Fuchsa z Niemiec. Innowacyjny kształt szelek FOLLOW SPORT PLUS został stworzony z myślą o idealnym dopasowaniu i zabezpieczeniu psa podczas treningów oraz innych sportowych aktywności.

szelki dla psa tropiącego mantrailing

444,00 zł
Brutto
Na magazynie!
Szelki dla psa MANTRAILING to wysokiej jakości wyrób specjalistyczny przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, ale to także ekskluzywny sprzęt dla właścicieli psów, którzy cenią elegancję i dbają o komfort swojego psa. Szelki dla psa MANTRAILING firmy Niggeloh to wyrób luksusowy. Czyli właśnie dla Twojego psa.