mata dla psa

Najlepsza mata dla psa – dlaczego warto je wybrać?

Mata dla psa to bardzo przydatny gadżet dla psa, dzięki któremu zawsze będzie miał on wygodne miejsce do leżenia. Może być używana jako legowisko dla psa w domu czyli mata dla psa do spania, ale przede wszystkim jako przenośne legowisko w trakcie podróży z czworonogiem.

Przenośna mata dla psa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dużo przemieszczają się ze swoimi pupilami. Doskonale sprawdza się jako mata dla psa do auta. Możesz ją położyć w samochodzie, na betonie, chodniku, trawie czy posadzce. Wszędzie tam, gdzie chcesz, by Twój pies trochę odpoczął i masz ochotę zapewnić mu jak najlepsze warunki do odpoczynku.

Wygodna mata dla psa – jakość materiałów ma znaczenie

Nie wszystkie psy lubią być z dala od domu i czasem czują się nieco zagubione w nieznanych miejscach. Mata dla psa pomaga im poczuć się pewniej, bo mają ze sobą coś znajomego, dzięki czemu łatwiej im odprężyć się w trakcie podróży krótszej lub dłuższej.

Mata dla psa Nigelloh, jak wszystkie produkty tej marki, jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Są one odporne na brud, trwałe i wodoodporne. Dzięki odpowiedniej konstrukcji ta izolacyjna mata dla psa sprawia, że pies może mieć ciepło i sucho nawet wtedy, gdy podłoże jest zimne i mokre. Miękki wkład zapewnia mu komfort nawet wtedy, gdy leży na twardym podłożu.

Zapraszamy do obejrzenia mat dla psa marki Niggeloh, które w całości zostały wyprodukowana w Niemczech, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania. Zobacz, jakie maty przygotowaliśmy dla Twojego czworonoga, wybierz rozmiar i ciesz się z komfortu, który podarowałeś swojemu czworonożnemu pupilowi.

mata dla psa Niggeloh "MOBIL"
Przenośne legowisko dla psa, które przyda się podczas jazdy samochodem czy w trakcie noclegu poza domem. Jest łatwa do przenoszenia, wykonana z ©Cordury, materiału odpornego na zabrudzenia, wodoodpornego i odpornego na zużycie. Dzięki tej macie Twój pies wszędzie będzie się czuł znakomicie!
,
5/ 5
<h2 style="text-align: left;"><strong>mata dla psa</strong> - <strong>psie legowisko</strong> - do samochodu, podróży i nie tylko!</h2> <p><strong>Przenośna mata dla psa</strong> to sposób na to, by Twój pies zawsze miał swoje legowisko. Doskonale sprawdza się podczas podróży, nie tylko samochodem. Jest łatwa do przenoszenia, dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie wybierasz się ze swoim psem. Idealnie nadaje się na czas wakacyjnych wojaży. Koniec z zimnymi płytkami, rozgrzanym betonem czy wilgotną trawą! Jeśli masz ze sobą matę dla psa, to Twój pies w każdych warunkach będzie czuł się komfortowo!</p> <h2><strong>Legowisko dla psa</strong> – materiał odporny na wszystko</h2> <p>Wierzchnia część legowiska wykonana jest z <span>©</span>Cordury, czyli materiału, który jest odporny na zabrudzenia, wodoodporny i trwały. Legowisko dla psa jest miękkie, bo we wnętrzu znajduje się miękki wkład. Dzięki temu pies ma najwyższy komfort nawet wtedy, gdy legowisko zostało ułożone na twardych płytkach czy betonie.</p> <p>Mata dla psa, podobnie jak inne produkty dla psów Niggeloh, została wyprodukowana w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.</p> <p>Trzy rozmiary - uniwersalna mata dla psa</p> <p>Izolacyjna mata dla psa jest produkowana w 3 rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać rozmiar odpowiedni dla swojego czworonoga. Najmniejsza (rozmiar XXS <span>około </span>40 x 36 cm) będzie idealna m.in. dla <span>Yorkshire Terrier, Chihuahua</span>, większa (XS/S <span>około </span>56 x 42 cm) świetnie się nada m.in. dla <span>buldoga francuskiego i Beagle, a największa (rozmiar M <span>około </span>74 x 54 cm), będzie doskonała m.in. dla dalmatyńczyka, cocker spaniela i innych większych ras psów.</span></p> <h6>Jeśli chcesz, by Twój pies czuł się podczas podróży komfortowo, to już dziś zadbaj o niego i zamów przenośne legowisko dla psa!</h6> <table width="312" cellspacing="0" cellpadding="0" border="0" style="margin-left: auto; margin-right: auto;"> <tbody> <tr> <td style="text-align: center;"><span style="color: #d0121a;">Rozmiar</span></td> <td style="text-align: center;"> <p><span style="color: #d0121a;">Wymiary</span></p> </td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;"> XXS</td> <td style="text-align: center;">około 40 x 36 cm</td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">XS/S</td> <td style="text-align: center;">około 56 x 42 cm</td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;"> M</td> <td style="text-align: center;">około 74 x 54 cm</td> </tr> </tbody> </table>
1717 00014
mata dla psa Niggeloh "MOBIL" Niggeloh GmbH Germany mata dla psa