smycz z amortyzatorem

Podczas codziennych spacerów niejednokrotnie możesz napotkać sytuację, w której Twój pies mocno szarpnie. To moment nieprzyjemny zarówno dla Ciebie, jak i dla niego, dlatego zadbaj o Wasz wspólny komfort i wypróbuj smycz z amortyzatorem. W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli wartych uwagi.

Smycz z amortyzatorem - komfort dla właściciela i czworonoga

Smycze z amortyzatorem to produkty, które polubisz od pierwszego założenia. Dzięki amortyzacji możesz uniknąć nieprzyjemnych mocnych szarpnięć, gdy Twojego psa coś bardzo zainteresuje. To znacznie podniesie komfort podczas spaceru oraz pozwoli zachować kontrolę nad czworonogiem, łagodnie hamując jego zapędy. Dzięki temu pies będzie nie będzie czuł ograniczenia swobody, a jednocześnie nadal pozostanie pod pełną kontrolą gwarantującą bezpieczeństwo jemu i otoczeniu, w którym się znalazł.

Smycz dla psa z amortyzatorem - niezbędna podczas uprawiania sportu z psem

Niektórzy mówią, że smycz dla psa z amortyzatorem nie jest niezbędna podczas codziennych spacerów, ale z pewnością przydaje się podczas uprawiania sportu w towarzystwie czworonoga. Jeśli planujesz bieganie z psem, dogtrekking czy jazdę na rowerze z psem, to amortyzator w smyczy znacznie podniesie komfort i bezpieczeństwo podczas eskapad tego rodzaju. Dzięki nim unikniesz nieprzyjemnych szarpnięć i ochronisz mięśnie i stawy, zarówno swoje, jak i pupila.

W naszym sklepie znajdziesz smycze wyposażone w amortyzator takich marek jak Niggeloh czy Truelove. To producenci, którzy przygotowują psie akcesoria dbając o najdrobniejsze szczegóły. Uwzględniają przy tym potrzeby czworonogów, ich właścicieli oraz wykorzystują nowoczesne materiały charakteryzujące się odpowiednimi parametrami wytrzymałościowymi. Dzięki temu smycze dla psa z amortyzatorem dostępne w naszym sklepie są trwałe i będą Ci wygodnie służyć przez bardzo długi czas.

Przejrzyj produkty dostępne w tej kategorii i wybierz odpowiednią smycz z amortyzatorem dla swojego psa. Dobierz do niej stosowne szelki dla psa i ciesz się wygodą podczas codziennych spacerów i innych aktywności ze swoim czworonożnym przyjacielem.

smycz dla psa dogtrekking Niggeloh
Ostatnie sztuki w magazynie
Smycz do biegania z psem, na codzienne spacery, do jazdy na rowerze z psem, do sportu dogtrekking. 3 amortyzatory, płynna regulacja długości (2,9-3,8m), dwa mosiężne karabińczyki. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość!
,
5/ 5
<h2><strong>Smycz do biegania z psem DOGTREKKING</strong> z  amortyzatorem</h2> <p><strong>Smycz przepinana na codzienne spacery</strong>, do biegania z psem, do jazdy na rowerze z psem, do sportu dogtrekking.</p> <p>Smycz Niggeloh STRETCH została stworzona zarówno do codziennych spacerów jak i do wspólnego uprawiania sportów z psem, takich jak dogtrekking. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby biegać, jeździć na rowerze lub na rolkach ze swoim czworonożnym przyjacielem. Świetnie sprawdzi się również w narciarstwie biegowym czy nordic walking.</p> <p>Ogromną zaletą tej smyczy jest jej płynna regulacja przy pomocy dwóch mosiężnych karabińczyków i kółeczek. Dzięki tej regulacji, <strong>przepinając smycz przez pas</strong> lub przez ramię,<span class="st"></span> możemy ją idealnie dopasować do swojej sylwetki. Dodatkowo możliwość <strong>dowolnego zapięcia smyczy</strong> świetnie się sprawdza kiedy potrzebujemy mieć wolne obie ręce.</p> <h2>Smycz dla psa z amortyzatorem dogtrekking. Regulowana 2,9 m - 3,8 m</h2> <p>Smycz STRETCH jest tak skonstruowana, że automatycznie rozszerza się i kurczy. Posiada aż trzy odrębne amortyzatory, dzięki którym absorbuje gwałtowne pociągnięcia psa, dając przy tym maksymalną kontrolę i komfort dla przewodnika. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała.</p> <p>Konstrukcja smyczy ma bezpośrednio wpływ na <strong>bezpieczeństwo psa</strong>, gdyż pozwala na przepięcie karabińczyków w taki sposób, aby linka była sztywna i uniemożliwiła psu rozciągniecie amortyzatorów, gdy nie jest to wskazane. Dodatkową zaletą dwóch karabińczyków jest możliwość równoczesnego <strong>prowadzenia dwóch psów</strong>, a zatem smycz ta sprawdzi się jako smycz dla dwóch psów!</p> <p>Pomimo swojej solidnej konstrukcji, smycz STRETCH jest wyjątkowo lekka i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu.</p> <h6>GŁÓWNE CECHY SMYCZY dla psa z amortyzatorem</h6> <ul> <li>innowacyjna konstrukcja</li> <li>płynna regulacja</li> <li>trzy amortyzatory</li> <li>sztywny odcinek przy jednym końcu smyczy</li> <li>absorbuje nagłe pociągnięcia psa</li> <li>kurczy się i rozciąga ok 30 %</li> <li>szeroka taśma (20 mm) zapewnia komfortowy chwyt</li> <li>dwa karabińczyki umożliwiają dowolne przepinanie smyczy</li> <li>bardzo wytrzymałe elementy mosiężne</li> <li>wykończenia z prawdziwej garbowanej skóry z emblematem NIGGELOH</li> <li>wysoka trwałość wszystkich komponentów</li> <li>idealna dla biegaczy, rowerzystów, narciarzy, rolkarzy</li> <li>lekka, tylko 320 gram</li> <li>długość od 290 cm - 380 cm po całkowitym rozciągnięciu</li> <li>wyprodukowane w Niemczech</li> </ul> <p></p> <p>Szukasz wygodnej smyczy do biegania z psem? Chcesz jeździć na rowerze w towarzystwie swojego czworonoga? Zamów smycz z amortyzatorem już dziś i zrealizuj swoje marzenie o wspólnym bieganiu!</p> <p></p>
NG-SM-dogtrekking
smycz dla psa dogtrekking Niggeloh Niggeloh smycze dla psa
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
249,00 zł
Obecnie brak na stanie
smycz dla psa z amortyzatorem Niggeloh
Obecnie brak na stanie
Wygodna smycz dla psa na codzienne spacery. Rozciągliwa (od 175 cm - 265 cm), trzy amortyzatory, które absorbują gwałtowne pociągnięcia psa. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość marki Niggeloh.
,
5/ 5
<h2><strong>Smycz z amortyzatorem dla psa Niggeloh - najlepsza na spacer</strong></h2> <h5><span style="color: #d0121a;">Smycz dla psa z amortyzatorem 1,75 m - 2,65 m</span></h5> <p>Smycz STRETCH jest tak skonstruowana, że <strong>automatycznie rozszerza się i kurczy</strong>. Najlepsza s<span class="st"><span class="st">mycz na codzienne spacery. Posiada odrębny amortyzator, który absorbuje gwałtowne pociągnięcia psa,</span></span> dając przy tym maksymalną kontrolę i komfort dla przewodnika. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała. Dla wygodnego prowadzenia psa smycz została wyposażona w uchwyt.</p> <p>Pomimo swojej solidnej konstrukcji, smycz STRETCH jest wyjątkowo lekka i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu.<br /><br /></p> <h2>GŁÓWNE CECHY SMYCZY dla psa z amortyzatorem</h2> <ul> <li>innowacyjna konstrukcja</li> <li>trzy amortyzatory</li> <li>absorbuje nagłe pociągnięcia psa</li> <li>kurczy się i rozciąga ok 51 %</li> <li>komfortowy uchwyt</li> <li>bardzo wytrzymałe elementy mosiężne</li> <li>wykończenia z prawdziwej garbowanej skóry z emblematem NIGGELOH</li> <li>wysoka trwałość wszystkich komponentów</li> <li>lekka, tylko 180 gram</li> <li>długość od 175 cm - 265 cm po całkowitym rozciągnięciu</li> <li>wyprodukowana w Niemczech</li> </ul> <p>Jeśli chcesz zapewnić wygodę sobie i swojemu psu podczas codziennych spacerów, to zamów smycz STRETCH Niggeloh już teraz! </p> <p></p>
NG-SM-amortyzatorem
smycz dla psa z amortyzatorem Niggeloh Niggeloh smycz z amortyzatorem
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
129,00 zł