Obroża dla psa z imieniem

Posiadanie zwierząt wiąże się z akcesoriami, które stanowią nie tylko niezbędne wyposażenie, lecz również praktyczne i modne gadżety. Niewątpliwie do takich ciekawych produktów można zaliczyć obrożę dla psa z imieniem wygrawerowanym, wytłoczonym, wyhaftowanym lub innym. W przypadku naszych pupili niezwykle istotne są względy bezpieczeństwa, ponieważ psy często się gubią. Taka obroża z imieniem i telefonem do właściciela pomaga sprawnie odnaleźć nasze zwierzę.  Adresatka z adresem i telefonem opiekuna przyczepiona do obroży jest bardzo często wybieranym gadżetem. Równie dobrym, a nawet lepszym rozwiązaniem jest obroża z np. wygrawerowanym imieniem i numerem telefonu na mosiężnej blaszce.

border terrier obroza dla psa z imieniem Niggeloh Coco Plus

Obroża dla psa z imieniem - na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając obrożę dla psa? Obroża z imieniem grawerowana, haftowana a może wytłaczana? Wiele osób zastanawia się nad wyborem dobrego produktu. Szukamy często opinii w Internecie, którą obrożę wybrać, zdecydowana większość kieruje się opiniami. Szczególną uwagę należy zwrócić na imię oraz numer telefonu czy jest on zamieszczony w sposób czytelny, ponieważ temu służy głównie obroża dla psa z imieniem. Dzięki personalizowanej obroży nasz pupil staję się bardziej bezpieczny. Występują różne rodzaje obroży dla psa np. materiałowe, skórzane oraz różne zapięcia takiej jak: 

  • Obroża z klamrą 
  • Obroża z paskiem 
  • Obroża dla psa zapinana na rzep 

Obroże, dostosowujemy według własnych potrzeb. Obroża dla psa z zapięciem na pasek dobrze sprawdzi się na długich spacerach. Obroża zapinana na rzep bardzo dobrze sprawdzi się podczas polowań na zwierzynę, kiedy pies biega luźno bez użycia smyczy. Zapinanie obroży dla psa z klamrą jest wygodne w użytkowania, gdyż zakłada się ją stosunkowo szybko. Nie kieruj się zatem tylko opiniami innych. Podczas wyboru obroży z imieniem, warto kierować się bezpieczeństwem psa oraz trwałością produktu.  

Wzory, rodzaje i pomysły dla obroży z imieniem 

W przypadku akcesoriów dla psa istotna jest estetyka. Każdy właściciel czworonoga kupując dany produkt chce, żeby był on ładny, modny, praktyczny oraz wysokiej jakości. Interesującą ofertę stanowią obroże z imieniem, na których napis jest wyhaftowany w dowolnym kolorze. Taki haft może zostać wykonany bezpośrednio na obroży lub dodatkowej naszywce. Kolejną ciekawą opcją są obroże z wygrawerowanym napisem np. numerem telefonu do właściciela. Składając zamówienie można zaprojektować własny, trwały oraz przede wszystkim czytelny napis na estetycznej blaszce. Dla zwolenników prawdziwej skóry oprócz grawerowanych blaszek , oferowane są również z napisem wypalanym. Równie ciekawym pomysłem jest napis wygrawerowany na zapięciu metalowym. Nasz sklep pozwala dobrać do kompletu pasującą smycz, w wybranym przez siebie kolorze.

Opinie oraz ceny produktów są różne. Marce Niggeloh najbardziej do gustu przypadły obroże skórzane z grawerem. Na obroży dla psa znajduje się mosiężna tabliczka, na której umieszczony jest grawer z numerem telefonu i imieniem psa. Obroże są w kolorze naturalnym. Podkreśla to ponadczasowy design. Kierując się opiniami klientów marka Niggeloh postanowiła stworzyć modele premium, które uszczęśliwią każdego czworonoga oraz jego właściciela na długie lata.

Obroża dla psa - wybór czcionki 

Obrożę możemy dowolnie personalizować, nie tylko pod kątem materiału, z jakiego została wykonana, czy też rodzaju zapięcia. Dodatkowo możemy wybierać spośród wielu rodzajów czcionek, jakimi ma zostać wykonany sam napis. Czcionka Arial oraz Times New Roman to najczęściej wybierane czcionki na obroży dla psa. Wybór napisu, jakim stylem czcionki został wykonany, jest istotny, wpływa on bowiem na łatwą czytelność imienia i numeru telefonu.

 

Przejrzyj ofertę naszego sklepu i wybierz odpowiednią obrożę z imieniem

Wybierz obrożę tę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Wszystkie obroże dla psa w naszym sklepie są produktami topowymi, wśród różnych rodzajów rankingów. obroza dla psa imienna z markerem do podpisania Niggeloh odblaskowa

 

 

 

 

 

 

 

 

obroża dla psa skórzana z grawerem - imieniem i telefonem
Ostatnie sztuki w magazynie
Skórzana obroża dla psa z grawerem. Jedyna w swoim rodzaju, spersonalizowana obroża dla Twojego psa. Na mosiężnej tabliczce wykonamy grawer z imieniem psa i numerem telefonu właściciela. Oprócz swojej podstawowej funkcji będzie pełnić również rolę swoistego identyfikatora psa i zapewni mu bezpieczeństwo podczas spacerów.Ta wyjątkowa, skórzana obroża to prawdziwa gratka dla psiego pasjonata. 
,
5/ 5
<h2><strong>Skórzana obroża dla psa z grawerem</strong> - Niggeloh </h2> <p>Ta wyjątkowa, skórzana obroża to prawdziwa gratka dla psiego pasjonata. Oprócz swojej podstawowej funkcji będzie pełnić również rolę swoistego identyfikatora psa i zapewni mu <strong>bezpieczeństwo</strong> podczas Waszych codziennych spacerów. </p> <p dir="ltr"><span>Obroża została wykonana z najwyższej jakości szlachetnych materiałów takich jak bawola skóra i mosiądz. Dodatkowo zastosowanie neoprenu sprawia, że <strong>obroża jest wyjątkowo miękka i wygodna</strong>, a użycie wysokiej jakości, gładkiej skóry nadaje jej wyrafinowany i ponadczasowy wygląd. Dodatkowym atutem jest mosiężna tabliczka, która czyni tę obrożę prawdziwym unikatem.</span></p> <h4 dir="ltr"><strong><span style="color: #000000;">Mosiężna tabliczka z imieniem psa i numerem telefonu właściciela jest grawerowana przez nas.</span></strong></h4> <p>Jedyna w swoim rodzaju, spersonalizowana obroża dla Twojego psa. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i zamów obrożę już dziś!</p> <p class="naglowek"></p> <table width="303"> <tbody> <tr> <td style="text-align: center;">Rozmiar</td> <td style="text-align: center;"><span style="color: #d0121a;">Obwód szyi</span></td> <td style="text-align: center;"><span style="color: #d0121a;">Szerokość obroży</span></td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">XS</td> <td style="text-align: center;">30 - 40 cm</td> <td style="text-align: center;">33 mm</td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">S</td> <td style="text-align: center;">40 - 50 cm</td> <td style="text-align: center;">43 mm</td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">M</td> <td style="text-align: center;">48 - 60 cm</td> <td style="text-align: center;">43 mm</td> </tr> </tbody> </table> <p class="opisy"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/rozmiar.png" alt="Skórzana obroża dla psa z grawerem - Niggeloh" width="369" height="324" /></p>
NG-OB-grawer-XS
obroża dla psa skórzana z grawerem - imieniem i telefonem Niggeloh obroże dla psa myśliwskiego
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
269,00 zł
obroża odblaskowa dla psa Niggeloh z adresem
Dostępny produkt z innymi opcjami
Odblaskowa obroża dla psa. Jaskrawe kolory (odblaskowa powłoka) pies będzie widoczny nawet z dużej odległości. To obroża identyfikator dla psa - na przezroczystej folii, którą jest pokryta można za pomocą wodoodpornego mazaka zapisać imię psa i numer telefonu właściciela, lub dowolną inną ważną informację! (w zestawie niezmywalny marker)
,
5/ 5
<h2><b>Obroża dla psa odblaskowa z imieniem, adresem i telefonem</b></h2> <p>Odblaskowa obroża Niggeloh została stworzone z myślą o <strong>psach tropiących</strong>, jednak poprzez jej uniwersalną formę sprawdzi się również jako obroża na codziennego spacery z psem. Poprzez zastosowanie jaskrawych kolorów <strong>Twój pies będzie widoczny</strong> nawet z dużej odległości. Dodatkową zaletą tej lekkiej obroży jest to, że pełni ona rolę <strong>identyfikatora psa</strong>. Posiada przezroczystą folię, na której za pomocą wodoodpornego mazaka, można zapisać imię psa i numer telefonu właściciela (w zestawie niezmywalny marker) <span style="color: #d0121a;">lub dowolną inną ważną informację</span><span style="color: #d0121a;">.</span> Poprzez swoją lekkość oraz specjalną konstrukcję z zapięciem do wewnątrz, Twój pies będzie się czuł w tej <strong>obroży bardzo komfortowo</strong>.</p> <h2>Jaskrawa, żółto-pomarańczowa obroża dla zachowania bezpieczeństwa Twojego psa.</h2> <p>Projekt Yellow Dog - czy Twój pies też potrzebuje przestrzeni?</p> <p>Niektóre psy potrzebują więcej przestrzeni prywatnej i nie chcą, by obce osoby się do nich zbliżały, bo to może w nich wywołać różne zachowania - od lęku do agresji. Aby ochronić swojego psa weź udział w akcji Projekt Yellow Dog i kup mu żółtą smycz i obrożę, by zasygnalizować innym, ze Twój pies potrzebuje dystansu. Ta smycz świetnie się w tej roli sprawdzi.</p> <p>GŁÓWNE CECHY OBROŻY dla psa</p> <ul> <li>świetna widoczność nawet z dużej odległości</li> <li>jaskrawe kolory zgodne z normą EN 133356</li> <li>pełni rolę adresówki dla Twojego psa</li> <li>możliwość własnego opisu na obroży</li> <li>wodoodporny marker w zestawie</li> <li><span style="color: #f5a623;"></span>wewnętrzne zapięcie na rzep</li> <li>możliwość dużej regulacji</li> <li>wysoka wytrzymałość wszystkich komponentów</li> <li>lekka i wygodna</li> <li>łatwa do utrzymania w czystości</li> <li>tylko sprawdzone i bezpieczne dla zdrowia Twojego psa materiały</li> <li>produkowana w rozmiarach XS, S, M</li> <li>wyprodukowana w Niemczech</li> </ul> <p>Zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa, jakie zapewni Ci odblaskowa obroża świecąca w ciemności. Zamów ją już dziś!</p> <div class="jakosc"> <table width="267"> <tbody> <tr> <td style="text-align: center;">Rozmiar</td> <td style="text-align: center;"><span style="color: #d0121a;">Obwód szyi</span></td> <td style="text-align: center;"><span style="color: #d0121a;">Szerokość obroży</span></td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">XS</td> <td style="text-align: center;">30 - 40 cm</td> <td style="text-align: center;">5,5 cm</td> </tr> <tr> <td style="text-align: center;">S/M</td> <td style="text-align: center;">38 - 58 cm</td> <td style="text-align: center;">5,5 cm<br /><br /></td> </tr> </tbody> </table> </div> <div class="jakosc"> <div class="rte"></div> <div class="rte"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/rozmiar.png" alt="Jak dobrać właściwy rozmiar szelek i obroży?" width="369" height="324" /></div> </div>
NG-OB-ODBLAS-XS
obroża odblaskowa dla psa Niggeloh z adresem Niggeloh obroże dla psa myśliwskiego
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
135,00 zł
Skórzana obroża z grawerem Niggeloh Coco Plus
Ostatnie sztuki w magazynie

naturalna i wytrzymała skóra
mosiężne okucia
skóra licowa olejowana
gruba i miękka skóra
grawer na mosiężnej blaszce imię i numer telefonu
rozmiar XS dla małych psów, szerokość obroży 2 cm
rozmiar S,M dla średnich i dużych psów, szerokość obroży 3 cm
,
5/ 5
<h1>Skórzana obroża z grawerem Niggeloh Coco Plus</h1> <p>Skórzana obroża Niggeloh Coco Plus to elegancki i stylowy dodatek dla Twojego pupila. Wykonana z wysokiej jakości skóry, zapewniającej trwałość i wygodę, obroża ta jest doskonałym wyborem dla każdego właściciela psa, który ceni sobie estetykę oraz funkcjonalność.</p> <p>Jednym z największych atutów obroży Niggeloh Coco Plus jest możliwość wygrawerowania na niej dowolnego tekstu. Dzięki temu możesz spersonalizować ją w sposób, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i upodobaniom. <strong>Grawer na obroży jest trwały i nie ściera się</strong>, dzięki czemu zawsze będzie wyglądał elegancko i czytelnie.</p> <p>Obroża Niggeloh Coco Plus jest dostępna w różnych rozmiarach, co oznacza, że bez problemu dopasujesz ją do rozmiaru swojego psa. Zapinana na klamrę, zapewnia bezpieczne i wygodne trzymanie Twojego pupila, a dodatkowe oczka pozwalają na regulację długości obroży.</p> <p>Skórzana obroża Niggeloh Coco Plus to nie tylko praktyczny, ale i elegancki dodatek dla Twojego psa, który zapewni mu wygodę i bezpieczeństwo podczas spacerów. Możliwość wygrawerowania dowolnego tekstu na obroży sprawia, że staje się ona także wyjątkowym prezentem dla każdego miłośnika czworonogów.</p> <p> </p> <h2>Obroża Niggeloh Coco Plus - sposób wykonania grawerowania </h2> <p>Grawer wykonywany jest techniką laserową, gwarantuje to wysoką jakość wykonania produktu. Mosiężna tabliczka w połączeniu z solidnym grawerem, imienia i numeru telefonu sprawia, że napis będzie widoczny na długie lata. Numer telefonu, który znajduje się na obroży dla psa a dokładniej na mosiężnej tabliczce, zapewnia bezpieczeństwo czworonoga. Kup indywidualną obrożę dla psa z grawerem bądź spokojny o Twojego pupila.</p> <h3>Dla małego i dużego psa</h3> <p>Obroża dla psa Niggeloh Coco Plus występuje w różnych rozmiarach. Obroża ta sprawdzi się zarówno u małego, jak i dużego psa. Dostępne rozmiary: </p> <p> </p> <ul> <li>XS- dla małego psa np. Sznaucer, Jaminik, Buldoga francuski, Jack Russell terrier</li> <li>S- dla średniego psa np. Wyżeł węgierski, Husky syberyjski, Buldog angielski, Border Collie</li> <li>M- dla dużego psa  np. Owczarek niemiecki, Bokser, Alaskan Malamute, Lablador</li> </ul> <p></p> <p> </p> <p><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/Tabela rozmiarow obroza dla psa imienna skorzana grawerowana Niggeloh.jpg" alt="Tabela rozmiarow obroza dla psa imienna skorzana grawerowana Niggeloh Coco Plus" width="755" height="396" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" /></p> <p></p>
NG-OB-coplus-S-BRA
Skórzana obroża z grawerem Niggeloh Coco Plus Niggeloh obroże dla psa
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
249,00 zł