Lumen

Szeroka oferta szelek dla psa sprawia, że niełatwo jest wybrać szelki dla swojego czworonoga. Kryteriów wyboru jest wiele, począwszy od materiału, z którego zostały wykonane, poprzez typ szelek, aż do dodatków zwiększających ich funkcjonalność. W tej kategorii znajdziesz szelki dla psa Truelove z serii Lumen, które mają doskonały stosunek ceny do jakości.

Truelove Lumen - dopasowane szelki dla psa

Jednym z kluczowych warunków, od których zależy komfort użytkowania szelek, jest ich odpowiednie dopasowanie. Szelki Truelove Lumen są dostępne w pięciu rozmiarach, dzięki czemu sprawdzają się zarówno jako szelki dla dużego psa, jak i szelki dla średnich psów, szczeniąt czy małych psów. Dodatkowo szelki Lumen gwarantują idealne dopasowanie, gdyż mają one aż cztery punkty pozwalające na precyzyjną regulację. Dzięki temu będziesz mógł idealnie dopasować szelki do psiej sylwetki i będziesz mieć pewność, że dokładnie opasują one klatkę piersiową psa, nie powodując ucisku.

Dobre dopasowanie szelek dla psa jest możliwe jednak tylko wtedy, gdy odpowiednio zmierzysz obwód klatki piersiowej oraz obwód szyi. W tym celu najlepiej wykorzystać miękki metr krawiecki i z jego pomocą zmierzyć obwód klatki piersiowej tuż za przednimi łapami oraz obwód szyi. Następnie porównaj uzyskane pomiary z tabelą dostępną przy opisie produktu i wybierz rozmiar szelek dla swojego psiaka. Jeśli pies znajduje się na granicy rozmiarów i nie wiesz, jaki rozmiar wybrać, to zamów większy rozmiar, gdyż możliwość regulacji pozwoli dobrze dopasować szelki do psiej sylwetki.

Truelove Lumen - szelki easy walk

Warto zauważyć, że szelki Truelove Lumen to szelki typu easy walk. Szelki te mają bowiem dwa miejsca, w których możesz zamocować smycz. Zapięcie z przodu na szyi przydaje się przy nauce chodzenia na luźnej smyczy i pozwala oduczyć psa ciągnięcia. Gdy pies już nauczy się chodzenia przy nodze można bez przeszkód korzystać z zapięcia na grzbiecie psa.

Oprócz podwójnego miejsca mocowania smyczy, szelki Truelove Lumen mają dodatkowy uchwyt na grzbiecie. To bardzo wygodne w sytuacji, gdy chcesz zadbać o bezpieczeństwo, zarówno swojego pupila, jak i osób czy zwierząt znajdujących się w jego pobliżu. Uchwyt pozwala łatwo przytrzymać psa blisko siebie i znacząco zmniejsza ryzyko podczas spacerów.

Truelove Lumen - inne ważne zalety

Szelki Truelove Lumen zapewniają psu dobrą widoczność po zmroku. Są nie tylko wykonane z odblaskowych materiałów, ale również mają specjalny zaczep, do którego można przymocować lampkę led. Dzięki nim Twój pies będzie dobrze widoczny po zmroku, co zapewni mu bezpieczeństwo podczas spacerów.

Warto zwrócić również uwagę, że to model szelek, które są niewielkich rozmiarów, wykonane z miękkiego materiału i mające dodatkowe zalety w postaci wspomnianych wyżej dwóch zaczepów na smycz, uchwytu na karku oraz kieszonki na lampkę led. Dzięki temu te szelki sprawdzą się doskonale nie tylko podczas codziennych spacerów, ale również w czasie treningów wysiłkowych, jazdy na rowerze czy joggingu. Jeśli wybierzesz bieganie z psem, to nie musisz się martwić o jego kręgosłup, gdyż odpowiednia konstrukcja gwarantuje dobry rozkład sił i sprawia, że dzięki szelkom Twój pupil ma maksimum komfortu.

Truelove Lumen to szelki typu guard, które nadają się zarówno dla dużych psów, a więc dla owczarka niemieckiego czy husky, jak i dla psów mniejszych. Są one wykonane z miękkich materiałów o dużej wytrzymałości, a odpowiednio dopasowana szerokość taśmy sprawia, że są one odporne na uszkodzenia i przez długi czas będą dobrze pełniły swoją rolę.

Jednym słowem, jeśli chcesz kupić wytrzymałe i regulowane szelki dla psa, których zakładanie nie będzie sprawiało żadnych problemów, to doskonale trafiłeś. To idealne szelki pod tym względem, a liczne opinie zadowolonych właścicieli czworonogów są najlepszym dowodem na to, to szelki dla psa, których szukasz. Mamy nadzieję, że już nie możesz się doczekać, aż Twój pies założy szelki Truelove Lumen, ale zanim zamówisz same szelki, przejrzyj inne produkty Truelove: obroże Truelove i smycze Truelove, by mieć pełny komplet akcesoriów dla Twojego pupila. 

Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - żółty

konstrukcja zapewniająca równomierny rozkład sił
miękki materiał gwarantujący komfort
odblaskowa tkanina zapewniająca bezpieczeństwo
czteropunktowa regulacja
kieszonka na lampkę LED
,
5/ 5
<h2><span style="border: none windowtext 1.0pt; mso-border-alt: none windowtext 0cm; padding: 0cm;">Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen – żółte<o:p></o:p></span></h2> <p class="MsoNormal">Chcesz kupić wygodne i wytrzymałe szelki dla psa? Troszczysz się o bezpieczeństwo pupila i chcesz, by był on widoczny po zmroku? Zobacz szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen i przekonaj się, że to właśnie szelki, których potrzebujesz.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen zostały stworzone z myślą o najwyższym komforcie Twojego czworonoga. Odpowiednia konstrukcja, specjalny materiał wyścielany miękką siateczką od środka, czteropunktowa regulacja oraz dodatkowa klamra na karku to cechy, dzięki którym Twój pies pokocha te szelki.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Na szczególną uwagę zasługuje również podwójny sposób montażu smyczy, z przodu pod szyją lub na karku. Dzięki temu możesz dopasować sposób przypięcia smyczy w zależności od tego, czy Twój pies już umie chodzić na luźnej smyczy, czy dopiero chcesz go tej sztuki nauczyć. Na karku jest dodatkowo wygodny uchwyt, z pomocą którego można łatwo chwycić psa lub przypiąć go pasem w samochodzie.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal">Jeśli zależy Ci na tym, by Twój pies czuł się komfortowo podczas spacerów i był dobrze widoczny po zmroku, to szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen są idealne dla Ciebie. Zmierz swojego pupila, wybierz odpowiedni rozmiar i zamów szelki Truelove Lumen już dziś!<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/tabela-rozmiarow-szelki-truelove-lumen.png" alt="" width="700" height="368" /></p> <p class="MsoNormal"><br /><o:p></o:p></p>
TL-SZ-lumen-M-ZOL
Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - żółty Truelove Truelove
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
159,00 zł
Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - pomarańczowy

tkanina odblaskowa
możliwość montażu lampki
czterostopniowa regulacja
dwa kółeczka do mocowania smyczy
uchwyt na karku
,
5/ 5
<h2>Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - pomarańczowe </h2> <p class="MsoNormal">Szukasz szelek dla psa, które są lekkie i wygodne? Chcesz zapewnić swojemu pupilowi największy komfort i bezpieczeństwo? Świetnie się składa, bo szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen mają wszystkie wyżej wymienione cechy.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen są lekkie i wygodne, a ich konstrukcja sprawia, że odpowiednio rozkładają siły podczas spaceru. Wygodna regulacja w czterech punktach pozwala łatwo dopasować rozmiar szelek do psiej sylwetki.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen wykonane są z wytrzymałej tkaniny z odblaskowymi przeszyciami, dzięki czemu pies jest w nich bardzo dobrze widoczny po zmroku. Dla wzmocnienia bezpieczeństwa można dodatkowo zamocować lampkę LED, gdyż szelki są wyposażone w specjalny uchwyt na lampkę.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal">Ważną zaletą szelek guard easy walk dla psa Truelove Lumen jest możliwość przypięcia smyczy w dwóch miejscach – z przodu i na grzbiecie. Dzięki temu można dopasować sposób przypięcia do aktualnych potrzeb. Ponadto szelki mają uchwyt, który umożliwia przytrzymanie psa, co przydaje się w wielu sytuacjach podczas codziennych spacerów.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/tabela-rozmiarow-szelki-truelove-lumen.png" alt="" width="700" height="368" /></p> <p class="MsoNormal"><br /><o:p></o:p></p>
TL-SZ-lumen-M-POM
Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - pomarańczowy Truelove szelki Truelove
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 1
159,00 zł
Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - czarny

równomierny rozkład sił dzięki odpowiedniej konstrukcji
wykonane z miękkiego materiału
regulacja w czterech punktach
kieszonka na lampkę LED

,
5/ 5
<h2><span style="border: none windowtext 1.0pt; mso-border-alt: none windowtext 0cm; padding: 0cm;">Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen – czarne<o:p></o:p></span></h2> <p class="MsoNormal">Szukasz szelek dla psa, które będą wygodne i wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i łatwe w użytkowaniu? Doskonale trafiłeś, bo szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen w kolorze czarnym i zadbaj o najwyższy komfort Twojego czworonoga.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Szelki dla psa Truelove Lumen to produkt, który Twój pies pokocha od pierwszego założenia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by równomiernie rozkładać siły podczas spaceru, dzięki czemu pies poczuje się w nich komfortowo. Miękka siateczka na spodniej stronie materiału jest przyjemna w dotyku i oddychająca, co pozytywnie wpływa na wygodę podczas użytkowania. Jeśli dodasz możliwość regulacji w czterech punktach oraz dodatkową klamrę na karku, to sam przyznasz, że te szelki dla psa TrueLove są wprost idealne.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Zwróć uwagę również na to, że w zależności od potrzeb możesz zamontować smycz w dwóch miejscach. Szelki wyposażone są bowiem w jeden uchwyt pod szyją, a drugi na karku, gdzie znajduje się również wygodny uchwyt. Przydaje się on, gdy potrzebujesz przytrzymać psa bliżej siebie lub przypiąć go pasem samochodowym.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal">Szelki Truelove Lumen pomagają również zadbać o bezpieczeństwo Twojego pupil. Są one bowiem wyposażone w kieszonkę na lampkę LED, dzięki czemu Twój pies będzie świetnie widoczny po zmroku. Nie zwlekaj więc dłużej, zmierz swojego psiaka i zamów dla niego szelki TrueLove z serii Lumen.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/tabela-rozmiarow-szelki-truelove-lumen.png" alt="" width="700" height="368" /></p> <p class="MsoNormal"><br /><o:p></o:p></p>
TL-SZ-lumen-M-CZA
Szelki guard easy walk dla psa Truelove Lumen - czarny Truelove Truelove
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
159,00 zł
Wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen – szare

mocna taśma
szelki easy walk 
możliwość montażu lampki
czterostopniowa regulacja
dwa kółeczka do mocowania smyczy
uchwyt na karku
,
5/ 5
<h2>Wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen - szare</h2> <p class="MsoNormal">Chcesz kupić mocne szelki, w których Twój pies przestanie ciągnąć podczas spacerów? Wybierz szare wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen i przekonaj się, jak przyjemne mogą być spacery.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen są wykonane z trwałej i mocnej taśmy, a ich konstrukcja równomiernie rozkłada siły. Posiadają dwa miejsca montażu smyczy: na karku i pod szyją, więc jeśli chcesz wykorzystać funkcję easy walk, to skorzystaj z możliwości zapięcia smyczy pod szyją. To skutecznie oduczy do ciągnięcia i zmieni Wasze spacery na zawsze.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal">Wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen mają czterostopniową regulację, co pozwala dobrze dopasować ich rozmiar do psiej sylwetki. Nie musisz się martwić, że szelki są zbyt luźne lub zbyt ciasne, bo płynna regulacja pozwala je dopasować bez żadnych problemów. Na grzbiecie znajdziesz również wygodny uchwyt oraz miejsce do montażu lampki led, dzięki której Twój pies będzie jeszcze lepiej widoczny. <o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal">Jeśli chcesz znaleźć najlepsze szelki dla swojego pupila, to zamów wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen i zacznij z nich korzystać na co dzień.<o:p></o:p></p> <p class="MsoNormal"></p> <p class="MsoNormal"><img src="https://psie-akcesoria.pl/img/cms/tabela-rozmiarow-szelki-truelove-lumen.png" alt="" width="700" height="368" /></p> <p class="MsoNormal"><br /><o:p></o:p></p>
TL-SZ-lumen-M-SZA
Wygodne szelki easy walk dla psa Truelove Lumen – szare Truelove szelki Truelove
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
159,00 zł