O nas akcesoria dla psa

Pierwszy wybór akcesoriów dla naszego pupila

Pomysł na stworzenie sklepu internetowego z psimi akcesoriami pojawił się z chwilą, kiedy w naszym domu pojawił się pierwszy pupil. Zanim jednak wymarzony czworonożny przyjaciel rodziny zamieszkał z nami, szukaliśmy informacji na temat różnych ras psów, szukając takiej, która będzie najlepiej pasować do naszej rodziny. Ostatecznie wybór padł na buldoga francuskiego, gdyż cechy tej rasy przypadły nam najbardziej do gustu. Rodzinnie stwierdziliśmy, że to będzie idealny nowy członek naszej rodziny i w naszym domu pojawiła się Nela, a my wybieraliśmy pierwsze psie akcesoria. Przeglądaliśmy różne sklepy mające produkty dla psa, ale większość z nich miało produkty zarówno dla psa, jak i kota. Dochodziliśmy do wniosku, że to mało profesjonalne łączyć psa i kota. Szukaliśmy dokładnie akcesoria dla psów, wynik wyszukiwarki głównie pokazywał akcesoria dla psa i kota. Tak narodził się nasz pomysł na stworzenie profesjonalnego sklepu i tak powstał sklep: Psie Akcesoria, który sklep od początku był związany tylko i wyłącznie z akcesoriami dla psów. 

Akcesoria dla psa Nela nasz pupil obroża Niggeloh Biothane Noble

Obroża dla psa - dlaczego jej nie wybraliśmy? 

Wróćmy do naszych poszukiwań odpowiedniej obroży dla psa. Początkowo wybór padł na obrożę oraz smycz miejską. Szybko jednak okazało się, że ta obroża dla psa nie spełnia naszych oczekiwań. Nela, czyli nasz buldog francuski, początkowo nie umiała chodzić na smyczy i bardzo ciągnęła za smycz. Było to szczególnie kłopotliwe, gdy widziała inne zwierzęta, gdyż wówczas nie umiała opanować emocji. Obroża dla psa w naszym przypadku nie zdawała egzaminu. Testowaliśmy wiele obroży różnych producentów głównie Truelove oraz Niggeloh. Testy obroży antyzaciskowej marki Niggeloh wypadały bardzo dobrze. Mimo to nasz szalony pupil widząc kota lub jakieś inne zwierzęta ciągnął za smycz. W tamtym czasie wybór obroży jako akcesoria dla naszego psa nie był dobrym wyborem, dlatego zaczęliśmy szukać innych akcesoriów dla psa.  

Szelki dla psa - dlaczego je wybraliśmy?

Obroża dla psa u nas się nie sprawdziła. Mimo testowania różnych innych rodzajów obroży antyzaciskowych, nie udało nam się znaleźć odpowiedniej. Nasz pupil w obroży dla psa podduszał się, gdyż nadal bardzo ciągnął na smyczy. Szukaliśmy więc dalej akcesoriów dla psów. Ostatecznie wybór padł na szelki dla psa marki Truelove. Szelki dla psa okazały się strzałem w dziesiątkę. Dobranie odpowiednich szelek dla psa nie było proste. Jedne szelki uciskały, inne szelki były za luźne. Więc wybór szelek okazał się nie lada wyzwaniem. Jako perfekcjonista szukałem informacji na temat jak zmierzyć psa do szelek, gdyż chciałem zrobić to profesjonalnie, ale nie było to łatwe. U nas w sklepie z akcesoriami dla psów znajdziesz informacje jak zmierzyć psa do szelek. Dużo wiedzy nabyliśmy na portalach związanych z psami myśliwskimi. Myśliwi, którzy mają psa myśliwskiego,  wykorzystują go do tropienia zwierząt. To właśnie od myśliwych uzyskaliśmy wiele cennych wskazówek jak dopasować szelki dla psa. 

Smycz dla psa - czym się kierowaliśmy wybierając ją?

Kiedy wybieraliśmy pierwszą smycz dla czworonoga kierowaliśmy się długością. Smycz dla psa występuje w różnych długościach oraz szerokościach.  Nam zależało na krótkiej smyczy, dlatego wybraliśmy smycz miejską marki Truelove. W tamtym czasie taka smycz w zupełności spełniała nasze oczekiwania. Jednak występuje wiele rodzajów smyczy i każda jest inna pod kątem długości, szerokości czy też wytrzymałości. Smycze spełniają różne zadania, sprawdzają się też pod kątem tropienia użytkowego.

Pierwsza zabawka dla psa

Szukając pierwszej zabawki dla naszego czworonoga, chcieliśmy zadbać o jego bezpieczeństwo, dlatego odpuściliśmy małe zabawki. Idealnie dla naszego czworonoga sprawdziła się zabawka interaktywna. Fajna jest też taka zabawka która uczy psa zmysłu węchu, a super pomysłem na zabawkę okazała się mata węchowa.

Akcesoria dla psów - jak je wybieraliśmy?

Wybór dobrych produktów dla psa. Czym się kierować podczas wyboru dobrych produktów dla psa? Z pewnością każdy właściciel psa zadaje sobie to pytanie. Jakie wybrać szelki dla psa? Jaką wybrać smycz dla psa? Jaką wybrać mu zabawkę? Nie tylko właściciel psa ale również kota i innych zwierząt zadaje sobie te pytania. Produkty które wybieramy dla naszego psa z reguły kierujemy się opiniami innych. Wtedy wybór produktów dla psa staje się prostszy. My kierując się wyborem akcesoriów dla psa, opieraliśmy się głównie na:

  • Opiniach właścicieli posiadających psa
  • Wiedzy z portali dla myśliwych związana z tematyką psa myśliwskiego
  • Wiedzy z portali  dla tropicieli wykorzystujących psa do tropienia 
  • Książkach tematycznych związanej z psami
  • Rozmowach ze specjalistami szkolącymi różnego rodzaju rasy psa 

Akcesoria dla psa - czy wiesz już jak je wybrać? 

Wybieraj te akcesoria dla psa przede wszystkim, które są bezpieczne oraz wygodne. Czy wiesz, że źle dobrane szelki dla psa mogą mu zaszkodzić? Zły dobór szelek dla naszego pupila może wpłynąć na jego zdrowie. Przez zły dobór szelek u naszego czworonoga mogą występować otarcia na ciele. Również może to wpłynąć negatywnie na jego kręgosłup. Postaw na sprawdzone zabawki dla swojego pupila, dużą rolę odgrywa tutaj jego bezpieczeństwo.