Szelki 

Szelki dla psów

W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy najwyższej jakości profesjonalne szelki dla dużego i małego psa. Są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh, które powstały przy współpracy z zawodowcami, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych komponentów. Nasza oferta obejmuje między innymi szelki dla maltańczyka, amstaffa, a także dla owczarka niemieckiego, które przeszły serię gruntownych testów, w wyniku których została potwierdzona ich wytrzymałość, trwałość i niezawodność.

Niektóre produkty do tropienia czy do biegania dla psa posiadają sześć punktów regulacji, za pomocą których można je perfekcyjnie dostosować do sylwetki czworonoga oraz optymalnie rozmieszczone zapięcia, pozwalające na szybkie założenie i zdjęcie psiej uprzęży.

Treningowe, bezuciskowe, do biegania – dla małych i dużych psów

Oferta naszego sklepu obejmuje bogaty wybór starannie wykonanych szelek dla psa myśliwskiego i tropiącego, które za sprawą swojego atrakcyjnego wyglądu, lekkości oraz łatwości czyszczenia z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wśród szerokiej gamy produktów można znaleźć między innymi treningowe szelki bezuciskowe z uchwytem, które idealnie sprawdzą się dla psów obronnych, policyjnych, stróżujących, a także do celów szkoleniowych. Zostały one zaprojektowane przez z mistrza świata w tresurze psów obronnych pana Knuta Fuchsa z Niemiec, zapewniając idealne dopasowanie i zabezpieczenie czworonoga podczas wypraw w lesie oraz w trudnych warunkach terenowych.

Es gibt 14 Artikel.

Produkty

Reduzierter Preis!

Hundeführgeschirr Follow START schwarz-rot

159 zł 149 zł Na magazynie!
Reduzierter Preis!

Hundeführgeschirr Follow SPORT, schwarz

439 zł 419 zł Na magazynie!