Otoki 

Otoki dla psów

Wykonane przy użyciu wytrzymałych i mocnych komponentów, niezwykle komfortowe w użytkowaniu otoki dla psów oferowane w tej kategorii naszego sklepu stanowią idealne narzędzia zarówno do tropienia, jak i szkolenia czworonogów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów stworzonych przy współpracy z zawodowcami, które zostały wyposażone w mosiężne, obrotowe karabińczyki, mocne i lekkie linki, a także odblaskowe elementy poprawiające widoczność i tym samym zwiększające bezpieczeństwo.

Każdy oferowany przez nas otok dla psa jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także bardzo wygodny w użytkowaniu, stanowiąc niezastąpione narzędzie podczas pracy tropowej lub szkoleniowej z czworonogiem.

Specjalnie dla psa myśliwskiego

Wśród szerokiej gamy otoków dostępnych w tej kategorii naszego sklepu internetowego można znaleźć między innymi mocny i wytrzymały otok dla psa myśliwskiego Biothane TRACK Niggeloh. Jest przeznaczony dla wszystkich ras czworonogów, w szczególności dla psów tropiących, posokowców oraz gończych, a opracowany został przy współpracy z niemiecką ekipą poszukiwawczą Südschwarzwald.

Oferowany produkt wykonano przy wykorzystaniu opatentowanego w USA tworzywa, które stanowi trwałą i niezawodną alternatywę dla skóry. Cechuje go odporność na uszkodzenia, łatwość w czyszczeniu oraz ponadprzeciętna wytrzymałość. W tej kategorii można ponadto znaleźć otoki z odblaskowymi przeszyciami, które zaprojektowano do pracy w trudnym terenie. Dzięki temu, że nie posiadają uchwytu, ograniczają ryzyko zaplątania się zwierzęcia podczas pracy tropowej.

Es gibt 8 Artikel.

Produkty

Otok dla psa ULTRA Niggeloh model klasy PREMIUM. Otok został wyposażony w płaską sprzączkę oraz skórzany pasek, za pomocą których możemy go przypiąć do obroży lub szelek. Dobrą stroną takiej klamry jest brak "pobrzękiwania" jak to ma miejsce przy zastosowaniu zwykłego karabińczyka.

199 zł Nicht auf Lager