Mata dla psa - przenośne legowisko dla czworonoga

mata dla psa

Najlepsza mata dla psa – dlaczego warto je wybrać?

Mata dla psa to bardzo przydatny gadżet dla psa, dzięki któremu zawsze będzie miał on wygodne miejsce do leżenia. Może być używana jako legowisko dla psa w domu czyli mata dla psa do spania, ale przede wszystkim jako przenośne legowisko w trakcie podróży z czworonogiem.

Przenośna mata dla psa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dużo przemieszczają się ze swoimi pupilami. Doskonale sprawdza się jako mata dla psa do auta. Możesz ją położyć w samochodzie, na betonie, chodniku, trawie czy posadzce. Wszędzie tam, gdzie chcesz, by Twój pies trochę odpoczął i masz ochotę zapewnić mu jak najlepsze warunki do odpoczynku.

Wygodna mata dla psa – jakość materiałów ma znaczenie

Nie wszystkie psy lubią być z dala od domu i czasem czują się nieco zagubione w nieznanych miejscach. Mata dla psa pomaga im poczuć się pewniej, bo mają ze sobą coś znajomego, dzięki czemu łatwiej im odprężyć się w trakcie podróży krótszej lub dłuższej.

Mata dla psa Nigelloh, jak wszystkie produkty tej marki, jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Są one odporne na brud, trwałe i wodoodporne. Dzięki odpowiedniej konstrukcji ta izolacyjna mata dla psa sprawia, że pies może mieć ciepło i sucho nawet wtedy, gdy podłoże jest zimne i mokre. Miękki wkład zapewnia mu komfort nawet wtedy, gdy leży na twardym podłożu.

Zapraszamy do obejrzenia mat dla psa marki Niggeloh, które w całości zostały wyprodukowana w Niemczech, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania. Zobacz, jakie maty przygotowaliśmy dla Twojego czworonoga, wybierz rozmiar i ciesz się z komfortu, który podarowałeś swojemu czworonożnemu pupilowi.

-140,00 zł
mata dla psa Niggeloh "MOBIL"
Przenośne legowisko dla psa, które przyda się podczas jazdy samochodem czy w trakcie noclegu poza domem. Jest łatwa do przenoszenia, wykonana z ©Cordury, materiału odpornego na zabrudzenia, wodoodpornego i odpornego na zużycie. Dzięki tej macie Twój pies wszędzie będzie się czuł znakomicie!