Szelki 

Szelki dla psów

W tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy najwyższej jakości profesjonalne szelki dla dużego i małego psa. Są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh, które powstały przy współpracy z zawodowcami, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych komponentów. Nasza oferta obejmuje między innymi szelki dla maltańczyka, amstaffa, a także dla owczarka niemieckiego, które przeszły serię gruntownych testów, w wyniku których została potwierdzona ich wytrzymałość, trwałość i niezawodność.

Niektóre produkty do tropienia czy do biegania dla psa posiadają sześć punktów regulacji, za pomocą których można je perfekcyjnie dostosować do sylwetki czworonoga oraz optymalnie rozmieszczone zapięcia, pozwalające na szybkie założenie i zdjęcie psiej uprzęży.

Treningowe, bezuciskowe, do biegania – dla małych i dużych psów

Oferta naszego sklepu obejmuje bogaty wybór starannie wykonanych szelek dla psa myśliwskiego i tropiącego, które za sprawą swojego atrakcyjnego wyglądu, lekkości oraz łatwości czyszczenia z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wśród szerokiej gamy produktów można znaleźć między innymi treningowe szelki bezuciskowe z uchwytem, które idealnie sprawdzą się dla psów obronnych, policyjnych, stróżujących, a także do celów szkoleniowych. Zostały one zaprojektowane przez z mistrza świata w tresurze psów obronnych pana Knuta Fuchsa z Niemiec, zapewniając idealne dopasowanie i zabezpieczenie czworonoga podczas wypraw w lesie oraz w trudnych warunkach terenowych.

Jest 14 produktów.

Produkty

Promocja!

szelki tropowe dla psa firmy Niggeloh, średnie i duże psy, 3 zapięcia ułatwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie, elastyczne wytrzymałe materiały, jaskrawe kolory dla lepszej widoczności psa, wytrzymałe elementy mosiężne, wykończenia z prawdziwej garbowanej skóry, doskonała miękkość i wygoda dla psa, dostosowane do sylwetki każdego psa, łatwe do...

518 zł 467 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa klasy PREMIUM Product Line Niggeloh Follow SPORT PLUS z uchwytem. Szelki zostały zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów pana Knuta Fuchsa z Niemiec. Innowacyjny kształt szelek FOLLOW SPORT PLUS został stworzony z myślą o idealnym dopasowaniu i zabezpieczeniu psa podczas treningów oraz innych aktywności.

504 zł 454 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh Follow SPORT czarne z uchwytem to specjalne szelki treningowe przeznaczone dla psa obronnego, psa policyjnego, psa stróżującego oraz do celów szkoleniowych. Szelki zostały zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów obronnych pana Knuta Fuchsa z Niemiec. Specjalistyczny oraz innowacyjny kształt i wygląd szelek został...

439 zł 396 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa tropiącego Niggeloh MANTRAILING, to profesjonalne szelki klasy PREMIUM Product Line, 6 punktów regulacji dla idealnego dopasowania do psiej sylwetki, zostały opracowane przy współpracy z zespołem ekipy mantrailing24.de. Szelki przeszły przez serię gruntownych testów, w wyniku których potwierdzona została ich niezawodność.

445 zł 395 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa myśliwskiego dzikarza, aportera, norowca, płochacza niemieckiej firmy Niggeloh czarne, wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i wygodne szelki. Szelki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z profesjonalną ekipąmyśliwską.

425 zł 336 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh Follow brązowe to wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i wygodne szelki przeznaczone na codziennie spacery z psem. Świetnie sprawdzą się również jako szelki do tropienia oraz innych psich aktywności. Szelki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z profesjonalną ekipą tropiącą.

425 zł 336 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa myśliwskiego Niggeloh pomarańczowe to wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i wygodne szelki tropowe. Szelki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z profesjonalną ekipą tropiącą. Szelki dla wszystkich ras psów, dla psa myśliwskiego, psa tropiącego,  psa posokowca i gończego. Te szelki są doskonałym narzędziem pracy tropicieli zapewniającym...

425 zł 336 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa myśliwskiego Niggeloh pomarańczowe to wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i wygodne szelki tropowe. Szelki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z profesjonalną ekipą tropiącą. Szelki dla wszystkich ras psów, dla psa myśliwskiego, psa tropiącego,  psa posokowca i gończego. Te szelki są doskonałym narzędziem pracy tropicieli zapewniającym...

356 zł 321 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psów gończych i ogarów niemieckiej firmy Niggeloh Follow brązowe to wyjątkowo lekkie, wytrzymałe i wygodne szelki. Świetnie sprawdzą się jako szelki do tropienia oraz innych psich aktywności w terenie. Szelki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z profesjonalną ekipą tropiącą z Niemiec.

356 zł 321 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh follow light, brązowe posiadają 3 punkty regulacji, dwa na bokach i jedno na podbrzuszu, które umożliwiają idealne dopasowanie ich do sylwetki psa. Dodatkowo uprząż wyposażono w trzy zapięcia. Zapięcie na szyi ułatwi zakładanie szelek psom, które nie lubią wkładania szelek przez głowę.

244 zł 220 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh follow start pomarańczowe 2 zapięcia, skóra bydlęca. Ze swoim atrakcyjnym wyglądem, lekkością oraz łatwością w czyszczeniu, szelki follow start zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rodzina szelek follow jest uniwersalna i sprosta wszystkim wyzwaniom zarówno właściciela jak i psa.

159 zł 144 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh. Szelki follow start posiadają regulację umożliwiającą idealne dopasowanie ich do sylwetki psa. Dwa zapięcia umieszczone po bokach ułatwiają rozpinanie i zapinanie szelek. Szelki bardzo łatwo założyć i zdjąć przez głowę psa. Dodatkowo w tym modelu znajdziemy aplikacje na prawdziwej skórze bydlęcej oraz mosiężne mocowanie na smycz.

159 zł 144 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh follow start czerwone 2 zapięcia, skóra bydlęca. Ze swoim atrakcyjnym wyglądem, lekkością oraz łatwością w czyszczeniu, szelki follow start zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rodzina szelek follow jest uniwersalna i sprosta wszystkim wyzwaniom zarówno właściciela jak i psa.

159 zł 144 zł Na magazynie!
Promocja!

Szelki dla psa Niggeloh follow start niebieskie 2 zapięcia, skóra bydlęca. Ze swoim atrakcyjnym wyglądem, lekkością oraz łatwością w czyszczeniu, szelki follow start zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rodzina szelek follow jest uniwersalna i sprosta wszystkim wyzwaniom zarówno właściciela jak i psa.

159 zł 144 zł Na magazynie!