Szelki dla psa myśliwskiego Niggeloh, najlepsze dla Twojego czworonoga

szelki dla psa myśliwskiego

Najlepsze szelki dla psa myśliwskiego i nie tylko – dlaczego warto je wybrać?

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Nic zatem dziwnego, że o przyjaciela chcesz zadbać jak najlepiej i szukasz akcesoriów dla psa, które zapewnią mu najwyższy komfort. Do takich z pewnością należą szelki dla psa, które cieszą się coraz większą popularnością.

Wygodne szelki dla psa, to doskonała alternatywa dla obroży. Są one szczególnie polecane psom o wrażliwych karkach. Szelki chronią psie karki, a jednocześnie dają psom pełną swobodę ruchu. Dzięki temu szelki dają psu pełen komfort zarówno podczas krótkich spacerów, jak i dłuższych wypraw. W naszym sklepie znajdziesz szelki dla psa w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz dopasować najlepsze szelki dla małego psa, jak i dużego. Warto obejrzeć również szelki dla psów myśliwskich i tropiących, których swoboda podczas tropienia ma szczególne znaczenie. W dobrych szelkach pies może w pełni skupić się na swojej pracy.

Profesjonalne szelki dla psadla psów myśliwskich i nie tylko

Psy myśliwskie do swojej pracy potrzebują odpowiednich szelek. Szelki dla psa myśliwskiego muszą być lekkie i wytrzymałe, a jednocześnie zapewniać psu odpowiednią swobodę ruchu, a właścicielowi dawać możliwość kontroli nad psem. Takie są właśnie profesjonalne szelki dla psów myśliwskich marki Niggeloh. Doskonale sprawdzają się nie tylko przy pracy tropowej, ale także doskonale nadają się do szkolenia psów obronnych. Szelki dla psa z uchwytem są chętnie wybierane przez właścicieli, którzy mają psy obronne i potrzebują najlepszych szelek do szkolenia psów.

Wygodne szelki dla psa – jakość materiałów ma znaczenie

Projektanci i eksperci, m.in. Mistrz Świata w tresurze psów Knut Fuchs, dzięki którym szelki dla psów myśliwskich Niggeloh są tak świetnie zaprojektowane, zadbali również o jakość materiałów, z których uszyte są szelki dla psów. Są to nowoczesne materiały takie jak np. neopren, lekkie, wytrzymałe i miękkie, dzięki czemu pies czuje się w szelkach doskonale. Są one również łatwe do utrzymania w czystości, co sprawia, że szelki Niggeloh będą służyć przez bardzo długi czas. Niektóre szelki są wyposażone w elementy odblaskowe, co sprawia, że pies jest widoczny z dużej odległości.

Chcesz kupić najlepsze szelki dla psa myśliwskiego i tropiącego? Wybierz szelki dla psa Niggeloh i przekonaj się, że Twój pies nigdy wcześniej nie miał tak dobrych szelek. Przejrzyj szelki dla psów w sklepie psie-akcesoria.pl i wybierz te, które będą najlepsze dla Twojego czworonoga.

Jakie szelki dla psa?  Szelki czy obroża? W naszym sklepie kupisz szelki i obroże dla psów renomowanej niemieckiej firmy Niggeloh!

-104,00 zł
szelki dla psa Niggeloh brązowe 2 zapięcia
Ostatnie sztuki w magazynie
Szelki dla psa myśliwskiego. Idealnie dopasowują się do psiej sylwetki dzięki regulacji po bokach. Wykonane z nowoczesnych materiałów, lekkie, trwałe, elastyczne i niezawodne. Oparte na uprzęży typu SLED, równomiernie rozkładają nacisk. Doskonała niemiecka jakość.