szelki dla psa Niggeloh pomarańczowe 3 zapięcia Niggeloh GmbH Germany szelki dla psa myśliwskiego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
  • CENY PRZESYŁEK (paczkomat 13 zł, kurier 17 zł)
  • Uwaga! w razie wysyłki do paczkomatu, prosimy o podanie numeru i adresu paczkomatu!
  • ZWROT i WYMIANA do 30 dni
  • WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

-20%

szelki dla psa Niggeloh pomarańczowe 3 zapięcia

Lekkie i wytrzymałe. Bezuciskowe. Wygodne zakładanie i ściąganie. Doskonałe dopasowanie do szyi psa. Dwa krętliki. Wyścielane neoprenem. Z elementami skórzanymi. Jednym słowem najlepsze szelki dla psa, który lubi długie wędrówki i potrzebuje dobrej uprzęży.

  • 66cm : XL
359,00 zł (brutto)449,00 zł-20% 359,20 zł (netto)
Brutto 7
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
star 4.81 Reviews average rate out of 5
library_books 282 Reviews number
Opis

Chcesz znaleźć najlepsze szelki dla psa? Masz listę cech, którymi muszą się charakteryzować? Nie szukaj już dalej, bo właśnie znalazłeś. Zobacz opis i przekonaj się, że pomarańczowe szelki Niggelloh Follow spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Najlepsze szelki dla psa zaprojektowane przez ekspertów

Pomarańczowe szelki dla psa marki Niggeloh to efekt współpracy ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z psami. Przy projektowaniu brali pod uwagę potrzeby psów związane z komfortem i zdrowiem. Dzięki ich pracy powstały najlepsze szelki dla psa, które zapewniają równomierne obciążenie, dokładne dopasowanie do sylwetki oraz ogromny komfort w trakcie użytkowania.

Wykonane z troską o każdy detal

Najlepsze szelki dla psa powinny być nie tylko wygodne w trakcie użytkowania, ale również łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Pomarańczowe szelki Niggeloh mają 3 zapięcia, dzięki którym założenie i zdjęcie szelek trwa dosłownie chwilę. Dwa krętliki, jeden na dole, drugi na górze, pozwalają wybrać miejsce przypięcia smyczy lub otoku, nieużywany krętlik pozostaje zabezpieczony.

Najlepsze szelki dla psa z najlepszych materiałów

Pomarańczowe szelki dla psa Niggeloh Follow zostały wyprodukowane z nowoczesnych materiałów, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania. Od wewnętrznej strony zastosowano neopren, zapobiegający wszelakim podrażnieniom psiej skóry. Na zewnątrz szelki mają elementy pomarańczowe dzięki którym pies jest lepiej widoczny, a skórzane wstawki podnoszą ich walory estetyczne.

Jak widzisz, pomarańczowe szelki dla psa Niggeloh mają wszystko, czego można by oczekiwać od psich szelek. Nie dziw się zatem, że uważamy iż to najlepsze szelki dla psa. Już dziś zamów odpowiedni rozmiar szelek dla swojego czworonoga (wg poniższej tabeli) i patrz, z jaką radością pies wybiera się na spacer z Tobą.

RozmiarObwód AObwód B
 XSokoło 35 cm39 – 63 cm
 Sokoło 42 cm39 – 63 cm
 Mokoło 49 cm54 – 91 cm
 Lokoło 60 cm54 – 91 cm
 XLokoło 66 cm54 – 104 cm

Najlepsze szelki dla psa

cechy produktu
0611 00008
1 w magazynie
4250057200946
4250057200786
425005720078
VIDEO Jak zmierzyć psa do szelek?

VIDEO • Gdzie i jak mierzyć psa przed zakupem szelek?

VIDEO szelki Niggeloh Follow

Niggeloh • SZELKI DLA PSA NIGGELOH POMARAŃCZOWE 3 ZAPIĘCIA

VODEO szelki Niggeloh TRAIL

SZELKI BEZUCISKOWE DLA PSA NIGGELOH FOLLOW TRAIL