szelki dla psa Niggeloh brązowe 3 zapięcia Niggeloh szelki dla psa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
  • CENY PRZESYŁEK (paczkomat 15 zł, kurier 18 zł)
  • ZWROT i WYMIANA do 30 dni

szelki dla psa Niggeloh brązowe 3 zapięcia

Lekkie i wygodne brązowe szelki dla psów myśliwskich. Łatwa regulacja szerokości pozwalająca na idealne dopasowanie szelek do sylwetki psa. Możliwość zapięcia smyczy na dole i na górze oraz zabezpieczenie nieużywanego krętlika. Wyścielane neoprenem.

  • 35cm : XS
  • 42cm : S
  • 49cm : M
  • 60cm : L
  • 66cm : XL
579,00 zł (brutto) 470,73 zł (netto)
Brutto 2
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
Opis

Chcesz kupić najlepsze szelki dla psów myśliwskich? Zależy Ci na tym, żeby Twój pies czuł się komfortowo podczas długich wypraw do lasu? Zobacz brązowe szelki dla psa Niggeloh Follow i wybierz je dla swojego czworonoga.

Niggeloh Follow – szelki dla psów myśliwskich

Szelki dla psów myśliwskich Niggeloh Follow, to szelki doskonałe. Są to szelki zaprojektowane przez ekspertów, w których świetny projekt stawiający na pierwszym planie komfort psa podczas długich wypraw, łączy się z rewelacyjnym designem. Przy projektowaniu zostały wzięte pod uwagę wszystkie szczegóły, które w efekcie dały lekkie, regulowane i dopasowujące się do sylwetki szelki dla psa, które przy okazji świetnie wyglądają i są niezwykle trwałe.

Szelki dla psów myśliwskich – szczegóły mają znaczenie

Szelki Niggeloh Follow mają 3 zapięcia, dzięki którym zarówno zakładanie, jak i ściąganie szelek trwa dosłownie ułamek sekundy. Łatwa regulacja pozwala dopasować rozmiar szelek do sylwetki psa. Dwa krętliki, jeden na górze, drugi na dole, umożliwiają przypięcie smyczy dla psa lub otoku w obu tych miejscach. Nieużywany krętlik można wygodnie zabezpieczyć.

Szelki Niggeloh Follow – nowoczesne materiały

Wnętrze szelek Niggeloh zostało wyłożone neoprenem. To nowoczesny materiał, z którego robi się kombinezony dla płetwonurków. Jest lekki, szybkoschnący i nie powoduje podrażnień psiej skóry. Zewnętrzna część szelek w kolorze brązowym z wstawkami ze skóry naturalnej jest wisienką na torcie potwierdzającą, że to najlepsze szelki dla psów myśliwskich.

Brązowe szelki Niggeloh Follow są dostępne w 5 rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz szelki dla swojego psa, niezależnie od tego, czy jest to nieduży foksterier czy też duży seter irlandzki. Zmierz swojego psa korzystając z rysunku poniżej, a następnie z poniższej tabeli wybierz szelki dla swojego psa w odpowiednim rozmiarze i zamów je już dziś!

Rozmiar Obwód A Obwód B
 XS około 35 cm 39 – 63 cm
 S około 42 cm 39 – 63 cm
 M około 49 cm 54 – 91 cm
 L około 60 cm 54 – 91 cm
 XL około 66 cm 54 – 104 cm

Szelki dla psów myśliwskich

cechy produktu
0911 00008
1 w magazynie
4250057201332
4250057201318
425005720131
Zapięcie na szyi psa:
TAK ➤ ułatwia zakładanie szelek
Wielkość psa:
dla małych, średnich i dużych
małe i średnie psy
średnie i duże psy
VIDEO Jak zmierzyć psa do szelek?

VIDEO • Gdzie i jak mierzyć psa przed zakupem szelek?

VIDEO szelki Niggeloh Follow

Niggeloh • SZELKI DLA PSA NIGGELOH POMARAŃCZOWE 3 ZAPIĘCIA

VODEO szelki Niggeloh TRAIL

SZELKI BEZUCISKOWE DLA PSA NIGGELOH FOLLOW TRAIL