SPORT 

Jest 10 produktów.

Produkty

Czerwona treningowa smycz dla psa marki Niggeloh. Długość 3 metry. Smycz dla wszystkich ras psów, także dla psa myśliwskiego, psa tropiącego, psa posokowca i gończego. Ta czerwona linka świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach, może pełnić rolę smyczy dla psa przeznaczonej do codziennych spacerów, ale będzie również pomocna podczas sesji treningowej psa....

zł 65 zł 49 Na magazynie!

Czerwona długa smycz treningowa dla psa Niemieckiej firmy Niggeloh. Smycz dla psów wszystkich ras, także dla psa myśliwskiego, psa tropiącego, psa posokowca i gończego. Świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Może pełnić rolę smyczy dla psa przeznaczonej do codziennych spacerów, ale będzie również pomocna podczas sesji treningowej psa Długość 10 metrów!

zł 85 zł 58 Na magazynie!

Czerwona treningowa smycz dla psa marki Niggeloh. Bardzo długa!! - 20 metrów. Doskonała nie tylko podczas codziennych spacerów, ale również idealna podczas sesji treningowej psa. Nadaje się jako smycz dla psów wszystkich ras, także dla psa myśliwskiego, psa tropiącego, psa posokowca i gończego.

zł 128 zł 84 Oczekiwanie na dostawę

Wygodna smycz dla psa na codzienne spacery. Rozciągliwa (od 175 cm - 265 cm), trzy amortyzatory, które absorbują gwałtowne pociągnięcia psa. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość marki Niggeloh.

zł 126 zł 98 Na magazynie!

Obroża dla psa sztywna Niggeloh, obroża przeznaczona do tropienia i na codziennie spacery z psem. Polecana szczególnie dla psów, które ciągną na smyczy. Ta obroża skutecznie zapobiegnie problemom z krtanią psa, gdyż posiada wewnątrz aluminiowy wkład, który uniemożliwi zaciskanie się obroży na szyi psa przy nagłym pociągnięciu. Doskonała dla psa...

zł 189 zł 149 Na magazynie!

Smycz do biegania z psem, na codzienne spacery, do jazdy na rowerze z psem, do sportu dogtrekking. 3 amortyzatory, płynna regulacja długości (2,9-3,8m), dwa mosiężne karabińczyki. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość!

zł 235 zł 165 Na magazynie!

Szelki dla psa tropiącego. budowa szelek „Mantrailing“ niemieckiej firmy Nigelloh  zapewnia idealne rozłożenie siły podczas pracy psa. Cala siła ciągu rozkłada się na bardzo szerokiej (wyściełanej od wewnątrz przyjemnym neoprenem) przedniej części szelek. Pozostałe elementy / paski mocujące szelki, są stosunkowo wąskie, tak aby "ruchy tropiciela" były...

zł 449 zł 349 Na magazynie!

Szelki dla psa Niggeloh Follow SPORT czarne z uchwytem, to specjalne szelki treningowe dla psa. Szelki zostały zaprojektowane przez mistrza świata w tresurze psów obronnych pana Knuta Fuchsa z Niemiec. Innowacyjny kształt szelek FOLLOW SPORT został stworzony z myślą o idealnym dopasowaniu i zabezpieczeniu psa podczas treningów oraz innych aktywności.

zł 469 zł 359 Na magazynie!

Niggeloh szelki dla psa FOLLOW "Sport Plus" z uchwytem 2 zapięcia (szyja i bok). Szelki zostały zaprojektowane przez Mistrza Świata w tresurze psów Knuta Fuchsa z Niemiec. Innowacyjny kształt szelek FOLLOW SPORT PLUS został stworzony z myślą o idealnym dopasowaniu i zabezpieczeniu psa podczas treningów oraz innych sportowych aktywności.

zł 539 zł 385 Na magazynie!

Szelki TROP TRAIL to bezuciskowe szelki dla psa tropiącego. To szelki dla prawdziwych psich tropicieli. Niemiecka jakość PREMIUM, unikalna konstrukcja to znak, że to szelki doskonałe dla każdego psa!

zł 554 zł 399 Na magazynie!

Sport z psem: aktywny fitness dla ludzi i czworonożnych przyjaciół

Chcesz być fit i prowadzisz aktywny tryb życia, ale nie masz pomysłu na to, co zrobić, by Twój pies nie musiał samotnie spędzać kolejnych godzin w domy, podczas, gdy Ty będziesz na treningu? Rozwiązanie jest prostsze niż Ci się wydaje, a jest nim sport z psem! W naszym sklepie znajdziesz wszystkie psie akcesoria, które mogą Ci się przydać podczas wspólnych treningów z Twoim czworonogiem. Pamiętaj, że sport dla psów jest zabawą dla ludzi i psów! Wielu właścicieli psów podziela teraz tę opinię. Sport dla psów jest uzupełnieniem codziennego spaceru, który przyczynia się do równowagi Twojego psa. Pies pozostaje sprawny, zrównoważony i wykonuje ćwiczenia, a przy okazji Ty też możesz skorzystać! Wspólne bieganie z psem czyli canicross, zabawa z użyciem frisbee czy dogtrekking to sposób na aktywne wykorzystanie wolnego czasu. Dzięki temu i Ty i Twój pies pozostajecie w formie i możecie cieszyć się lepszym zdrowiem. Jeśli chcesz zacząć uprawiać sport z psem, to musisz pamiętać, że Twój pies musi być zdrowy. Pamiętaj, aby wybrać sport dla psa, który pasuje do wieku, wielkości i rasy psa. Ważne jest, aby sport dla psa był zarówno zabawny, jak i dopasowany do psa. Na przykład pies myśliwski szczególnie dobrze nadaje się do pracy tropowej, pies pasterski do zawodów pasterskich lub owczarek niemiecki do ochrony. Ważne jest również, aby pies opanował już podstawowe polecenia, takie jak siedzenie, miejsce, pozostanie i przyjście. Sport z psem musi być bowiem atrakcyjny nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego czworonoga.

Jaki sport z psem możesz wybrać?

Lista sportów, które możesz uprawiać z psem jest dość długa. Poniżej znajdziesz te najważniejsze z nich:

  • Canicross – to po prostu bieganie z psem
  • Agillity – zestaw różnych sportów, w których wykorzystywana jest psia zwinność i sprawność
  • Frisbee – łapanie frisbee to zabawa dla psa, która pozwala mu zachować odpowiednią kondycję
  • Canicyclocross - wyścigi psich zaprzęgów
  • Dogtrekking – szybki marsz ze zmianą tempa i pokonywanie długich tras

Sport z psem wymaga odpowiednich akcesoriów

Decydując się na uprawianie sportu z psem musisz zaopatrzyć się w odpowiednie psie akcesoria. Podobnie jak Ty idąc w góry wkładasz inne buty niż wybierając się na jogging, podobnie Twojego czworonoga musisz zaopatrzyć w odpowiednią smycz dla psa, która sprawdzi się podczas wypraw w góry lub podczas biegania. Inaczej wygląda smycz na spacery z psem, a inaczej smycz do biegania. Wybierając smycz lub szelki dla psa musisz ją również dopasować do wielkości psa, bo inne będą szelki dla yorka, a inna smycz dla labradora. Jeśli planujesz wyprawy po zmroku, to dobrym pomysłem będzie smycz odblaskowa, dzięki której Twój pupil będzie bezpieczny. Przejrzyj akcesoria sportowe dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie i wybierz te, które będą najlepsze dla Twojego czworonoga. Niezależnie od tego co wybierzesz, musisz pamiętać, że są to produkty renomowanej niemieckiej marki Niggeloh, co gwarantuje ich najwyższą jakość, wytrzymałość i komfort podczas uprawiania sportu. Przekonaj się o tym sam i już dziś zamów psie akcesoria dla Twojego czworonoga!