wyprawka dla psa

Wyprawka dla psa – co musi zawierać?

  Przyjęcie pod swój dach czworonożnego członka rodziny to wyzwanie, do którego należy się odpowiednio przygotować. Niezależnie od tego, czy chcesz przygarnąć psa ze schroniska czy szczeniaka, to musisz mieć pod ręką wszystkie niezbędne psie akcesoria. Zobacz, co powinna zawierać wyprawka dla psa i jak ją skompletować. Miejsce do spania i jedzenia Zanim Twój pies…Continue reading Wyprawka dla psa – co musi zawierać?

jak dobrać obrożę dla psa

Jak dobrać obrożę dla psa?

  Obroża to jedno z podstawowych psich akcesoriów. Właściwy wybór obroży ma ogromne znaczenie dla wygody i bezpieczeństwa psa. Zadbaj więc o to, by obroża dla psa była jak najlepiej dopasowana do jego potrzeb. Sprawdź jak dobrać obrożę dla psa. Jak wybrać obrożę dla psa? Wybór obroży dla psa to zadanie, przy którym powinny być…Continue reading Jak dobrać obrożę dla psa?

pierwsza wizyta u weterynarza

Pierwsza wizyta u weterynarza – jak się przygotować?

Wizyty u weterynarza to często spory pies dla psa. Idzie on do zupełnie obcego dla siebie miejsca, gdzie w powietrzu czuje zapach strachu innych zwierząt i gdzie obcy człowiek będzie wykonywał zwykle niezbyt przyjemne dla czworonoga czynności. Zobaczmy, jak przygotować psa na pierwszą wizytę u weterynarza. Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę do weterynarza? Wizyta…Continue reading Pierwsza wizyta u weterynarza – jak się przygotować?

czy każdy pies potrzebuje szkolenia

Szkolenie psów – co to znaczy?

Szkolenie psów to temat, który zawsze wzbudza wiele kontrowersji. Jedni mówią, że ich psy nie muszą być szkolone, bo to nie małpy i nie muszą znać sztuczek Inni sądzą, że szkoleniu powinny być poddawane jedynie psy pełniące określone funkcje, np. psy przewodnicy, a ich domowy pupil tego nie potrzebuje. Prawda jak zwykle leży po środku,…Continue reading Szkolenie psów – co to znaczy?

Psy myśliwskie – najpopularniejsze rasy

Od pokoleń psy myśliwskie pomagały ludziom w polowaniach na zwierzynę. Dzięki swoim specyficznym predyspozycjom mogły szybciej, lepiej i dokładniej namierzyć kryjące się zwierzęta, czym zyskiwały sobie wdzięczność człowieka i dostawały w nagrodę wikt i schronienie. We współczesnym świecie psy myśliwskie nadal pomagają w polowaniach, ale coraz częściej są także naszymi domowymi pupilami. Niektórzy nawet nie…Continue reading Psy myśliwskie – najpopularniejsze rasy

Akcesoria dla psa myśliwskiego

Psy myśliwskie, które mają brać udział w tropieniu i polowaniu, muszą być wyposażone w akcesoria specjalne. Zwyczajna smycz i obroża to za mało, by pies myśliwski mógł dobrze spełniać swoją rolę. Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pokaże, jakie akcesoria dla psów myśliwskich warto mieć. Szelki dla psa myśliwskiego Szelki dla psa to alternatywa dla obroży. Zaprojektowane z myślą o…Continue reading Akcesoria dla psa myśliwskiego