Niggeloh

psie-akcesoria.pl

Niggeloh.pl

KILKA SŁÓW O MARCE NIGGELOH

Sklep internetowy Niggeloh zaopatruje odbiorców w całej Polsce w profesjonalny sprzętem dla psów myśliwskich. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marki Niggeloh w Polsce, posiadający wszystkie akcesoria dla psów myśliwskich niemieckiej firma Niggeloh .

Od ponad 30 lat Niggeloh jest liderem w produkcji pasków do broni, pasków do lornetek i akcesoriów dla psów. Od początku swego istnienia Niggeloh kładzie ogromny nacisk na solidne i niezawodne wykonanie. Przy produkcji sprzętu wykorzystywane są najwyższej jakości materiały zarówno ekologiczne jak i te najbardziej wytrzymałe takie jak skóra bawola, neopren czy mosiądz. Produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska i zasobów naturalnych oraz zdrowia i bezpieczeństwo pracowników. Wszystkie produkty są projektowane w Niemczech. Jakość klasy Premium. Made In Germany

Produkty Niggeloh:

  • to najwyższa jakość i trwałość
  • to antyalergiczne i sprawdzone materiały, przyjazne dla psów
  • to specjalistyczne wyroby zaprojektowane przez profesjonalistów
  • to radość z użytkowania zarówno dla psa jak i dla właściciela
  • zajmują czołowe miejsca w swoich grupach produktowych

Sklep z akcesoriami dla psów myśliwskich - Niggeloh

Pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka. Nic zatem dziwnego, że każdy właściciel dąży do tego, by zadbać o swojego pupila jak najlepiej. W naszym sklepie z akcesoriami dla psów myśliwskich znajdziesz najlepsze psie akcesoria niemieckiej marki Niggeloh, która od lat jest niekwestionowanym liderem w produkcji szelek, obroży i otoków dla psów myśliwskich i nie tylko.

Szelki dla psa myśliwskiego - tropiącego

Szelki dla psów myśliwskich muszą spełniać szereg różnych funkcji. Dzięki odpowiedniej konstrukcji najlepsze szelki dla psa Niggeloh zapewniają psu stabilizację i sprawiają, że nawet długie polowania nie będą powodować uczucia dyskomfortu. Szelki dla psa tropiącego musza być wygodne i dawać psu pełną swobodę ruchu, jednocześnie chroniąc bardzo wrażliwe miejsca, takie jak kark i krtań. W naszym sklepie znajdziesz szelki dla psów myśliwskich m.in. posokowców, dzięki którym Twój pies z radością będzie wybierał się na każde polowanie. Szelki dla psów są dostępne w różnych wariantach i rozmiarach, więc z pewnością znajdziesz najlepsze szelki dla Twojego psa.

Otok dla psa myśliwskiego - smycz tropowa

Otok dla psów myśliwskich musi być mocny i trwały, a jednocześnie wygodny w użytkowaniu. W naszym sklepie psie-akcesoria.pl znajdziesz otoki dla psów tropiących, które są wykonane z trwałych materiałów i będą służyć Ci przez długi czas. Są one zaprojektowane we współpracy z ekspertami z wieloletnią praktyką. Wyposażone są w mosiężne obrotowe karabińczyki oraz mocne linki, które gwarantują ich długą trwałość. Większość otoków dla psów myśliwskich ma również odblaskowe elementy, dzięki którym Twój pies jest lepiej widoczny, co znacząco podnosi jego bezpieczeństwo. Zobacz otoki dla psów myśliwskich dostępne w naszym sklepie i wybierz najlepszy otok dla Twojego psa.

Smycz dla psa - smycz treningowa  

Smycz dla psa, to obok obroży i szelek, jeden z najważniejszych elementów psiego wyposażenia. Smycz dla psa najlepiej sprawdza się podczas codziennych spacerów. Smycze dla psów dostępne w naszym sklepie psie-akcesoria.pl, to smycze niemieckiej marki Niggeloh. Doskonale wykonane z materiałów najwyższej jakości, są lekkie, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Znajdziesz u nas smycze różnej długości, również smycze do biegania z amortyzatorem, dzięki czemu z pewnością znajdziesz najlepszą smycz dla Twojego psa.

Obroże dla psów myśliwskich - tropiących

Obroża dla psa to element psiego wyposażenia, który należy wybierać z ogromną uwagą. Dobrze wykonana obroża musi mieć regulację oraz być dopasowana do obwodu psiej szyi, żeby nie uciskała, ale też nie była zbyt luźna. W naszym sklepie znajdziesz obroże dla psów w różnych rozmiarach, które można wygodnie regulować. Wykonane są z nowoczesnych materiałów, takich jak loden czy neopren, ale również klasycznych: jak skóra. Znajdziesz u nas również obroże dla psa z imieniem i adresówką, dzięki którym Twój pies będzie bezpieczny nawet jeśli się gdzieś zawieruszy. Zobacz obroże dla psów dostępne w naszym sklepie i wybierz obrożę dla swojego psa myśliwskiego.
Akcesoria dla psa mysliwskiego - Niggeloh

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze akcesoria dla psów myśliwskich, to jesteś we właściwym miejscu. Zobacz szelki dla psów tropiącychotoki dla psów myśliwskich oraz smycze i obroże dla psów. Wybierz akcesoria dla psa, które są najlepsze dla Twojego pupila i przekonaj się, że warto wybrać niemiecką jakość marki Niggeloh.