smycz do biegania z psem

Bieganie to jedna z aktywności, które cieszą się ogromną popularnością. Coraz więcej osób biega co najmniej kilka razy w tygodniu, a na swoje treningi chętnie zabierają swoich czworonożnych przyjaciół. Psy bardzo lubią taką formę spaceru, ale bardzo ważny podczas treningów jest ich komfort i bezpieczeństwo. Z tego względu najlepiej wybrać odpowiednie psie akcesoria specjalnie przygotowane do biegania z psem. Zobacz, jakie smycze do biegania z psem znajdziesz w naszym sklepie.

Smycz przeznaczona do uprawiania sportu z psem - najważniejsze cechy

Jeśli chcesz biegać ze swoim psem, to pamiętaj, że dobra smycz do biegania z psem to podstawa. Najlepiej by była to smycz z amortyzatorem, który będzie chronił czworonoga przed wstrząsami powstającymi podczas biegu oraz Ciebie, przed pociągnięciami wykonywanymi przez czworonoga. Dobrze byłoby, żeby smycz do biegania z psem była wykonana z trwałego materiału, który nie rozerwie się niespodziewanie podczas treningu. Dla większego bezpieczeństwa może być wyposażona w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność psa podczas treningów o zmroku.

Smycz do biegania z psem możesz wykorzystać również podczas uprawiania innych sportów ze swoim pupilem. Możesz ją stosować podczas jazdy na rowerze z psem czy uprawiając dogtrekking. Każda z tych aktywności wymaga podobnych właściwości smyczy, dlatego smycz do biegania z psem sprawdzi się w tej roli doskonale.

Jaka smycz do biegania z psem?

Wybierając smycz do biegania z psem weź pod uwagę jej dopasowanie do wagi psa. Wybierz również optymalną długość smyczy, choć możesz wybrać smycz pozwalającą na regulację długości. Szeroki zakres regulacji pozwala dopasować długość smyczy do aktualnych potrzeb i sprawia, że jest to produkt uniwersalny.

Decydując się na smycz do biegania z psem wybierz również pozostałe psie akcesoria niezbędne podczas aktywności. Konieczne będą odpowiednie szelki dla psa oraz pasy biodrowe, dzięki którym będziesz mieć wolne ręce podczas biegania.

smycz dla psa dogtrekking Niggeloh
Ostatnie sztuki w magazynie
Smycz do biegania z psem, na codzienne spacery, do jazdy na rowerze z psem, do sportu dogtrekking. 3 amortyzatory, płynna regulacja długości (2,9-3,8m), dwa mosiężne karabińczyki. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość!
,
5/ 5
<h2><strong>Smycz do biegania z psem DOGTREKKING</strong> z  amortyzatorem</h2> <p><strong>Smycz przepinana na codzienne spacery</strong>, do biegania z psem, do jazdy na rowerze z psem, do sportu dogtrekking.</p> <p>Smycz Niggeloh STRETCH została stworzona zarówno do codziennych spacerów jak i do wspólnego uprawiania sportów z psem, takich jak dogtrekking. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby biegać, jeździć na rowerze lub na rolkach ze swoim czworonożnym przyjacielem. Świetnie sprawdzi się również w narciarstwie biegowym czy nordic walking.</p> <p>Ogromną zaletą tej smyczy jest jej płynna regulacja przy pomocy dwóch mosiężnych karabińczyków i kółeczek. Dzięki tej regulacji, <strong>przepinając smycz przez pas</strong> lub przez ramię,<span class="st"></span> możemy ją idealnie dopasować do swojej sylwetki. Dodatkowo możliwość <strong>dowolnego zapięcia smyczy</strong> świetnie się sprawdza kiedy potrzebujemy mieć wolne obie ręce.</p> <h2>Smycz dla psa z amortyzatorem dogtrekking. Regulowana 2,9 m - 3,8 m</h2> <p>Smycz STRETCH jest tak skonstruowana, że automatycznie rozszerza się i kurczy. Posiada aż trzy odrębne amortyzatory, dzięki którym absorbuje gwałtowne pociągnięcia psa, dając przy tym maksymalną kontrolę i komfort dla przewodnika. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała.</p> <p>Konstrukcja smyczy ma bezpośrednio wpływ na <strong>bezpieczeństwo psa</strong>, gdyż pozwala na przepięcie karabińczyków w taki sposób, aby linka była sztywna i uniemożliwiła psu rozciągniecie amortyzatorów, gdy nie jest to wskazane. Dodatkową zaletą dwóch karabińczyków jest możliwość równoczesnego <strong>prowadzenia dwóch psów</strong>, a zatem smycz ta sprawdzi się jako smycz dla dwóch psów!</p> <p>Pomimo swojej solidnej konstrukcji, smycz STRETCH jest wyjątkowo lekka i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu.</p> <h6>GŁÓWNE CECHY SMYCZY dla psa z amortyzatorem</h6> <ul> <li>innowacyjna konstrukcja</li> <li>płynna regulacja</li> <li>trzy amortyzatory</li> <li>sztywny odcinek przy jednym końcu smyczy</li> <li>absorbuje nagłe pociągnięcia psa</li> <li>kurczy się i rozciąga ok 30 %</li> <li>szeroka taśma (20 mm) zapewnia komfortowy chwyt</li> <li>dwa karabińczyki umożliwiają dowolne przepinanie smyczy</li> <li>bardzo wytrzymałe elementy mosiężne</li> <li>wykończenia z prawdziwej garbowanej skóry z emblematem NIGGELOH</li> <li>wysoka trwałość wszystkich komponentów</li> <li>idealna dla biegaczy, rowerzystów, narciarzy, rolkarzy</li> <li>lekka, tylko 320 gram</li> <li>długość od 290 cm - 380 cm po całkowitym rozciągnięciu</li> <li>wyprodukowane w Niemczech</li> </ul> <p></p> <p>Szukasz wygodnej smyczy do biegania z psem? Chcesz jeździć na rowerze w towarzystwie swojego czworonoga? Zamów smycz z amortyzatorem już dziś i zrealizuj swoje marzenie o wspólnym bieganiu!</p> <p></p>
NG-SM-dogtrekking
smycz dla psa dogtrekking Niggeloh Niggeloh smycze dla psa
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
249,00 zł
Obecnie brak na stanie
smycz dla psa z amortyzatorem Niggeloh
Obecnie brak na stanie
Wygodna smycz dla psa na codzienne spacery. Rozciągliwa (od 175 cm - 265 cm), trzy amortyzatory, które absorbują gwałtowne pociągnięcia psa. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała. Kolor czerwono-biały. Niemiecka jakość marki Niggeloh.
,
5/ 5
<h2><strong>Smycz z amortyzatorem dla psa Niggeloh - najlepsza na spacer</strong></h2> <h5><span style="color: #d0121a;">Smycz dla psa z amortyzatorem 1,75 m - 2,65 m</span></h5> <p>Smycz STRETCH jest tak skonstruowana, że <strong>automatycznie rozszerza się i kurczy</strong>. Najlepsza s<span class="st"><span class="st">mycz na codzienne spacery. Posiada odrębny amortyzator, który absorbuje gwałtowne pociągnięcia psa,</span></span> dając przy tym maksymalną kontrolę i komfort dla przewodnika. Smycz jest wykonana z szerokiej taśmy, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała. Dla wygodnego prowadzenia psa smycz została wyposażona w uchwyt.</p> <p>Pomimo swojej solidnej konstrukcji, smycz STRETCH jest wyjątkowo lekka i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu.<br /><br /></p> <h2>GŁÓWNE CECHY SMYCZY dla psa z amortyzatorem</h2> <ul> <li>innowacyjna konstrukcja</li> <li>trzy amortyzatory</li> <li>absorbuje nagłe pociągnięcia psa</li> <li>kurczy się i rozciąga ok 51 %</li> <li>komfortowy uchwyt</li> <li>bardzo wytrzymałe elementy mosiężne</li> <li>wykończenia z prawdziwej garbowanej skóry z emblematem NIGGELOH</li> <li>wysoka trwałość wszystkich komponentów</li> <li>lekka, tylko 180 gram</li> <li>długość od 175 cm - 265 cm po całkowitym rozciągnięciu</li> <li>wyprodukowana w Niemczech</li> </ul> <p>Jeśli chcesz zapewnić wygodę sobie i swojemu psu podczas codziennych spacerów, to zamów smycz STRETCH Niggeloh już teraz! </p> <p></p>
NG-SM-amortyzatorem
smycz dla psa z amortyzatorem Niggeloh Niggeloh smycz z amortyzatorem
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
129,00 zł